Niesamowita wiadomość dla wszystkich, którzy kochają zakupy w drogeriach. Już niebawem w Polsce pojawi się Dm-drogerie. Sklep oferuje kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sklepy Dm-drogerie są niezwykle popularne za granicą, szczególnie w Niemczech. U naszych sąsiadów funkcjonuje aż 2 tysiące placówek. Teraz poszukiwani są pracownicy w Polsce.

Dm-drogerie w Polsce

Czy Dm-drogerie okaże się poważną konkurencją dla Rossmanna? Drogeria uwielbiana przez Polki ma już 1500 punktów i jest niekwestionowanym liderem. Nie wiadomo, jak na pozycję marki wpłynie pojawienie się nowego gracza na rynku.

Dostępne oferty pracy dla Dm-drogerie na razie dotyczą tylko Dolnego Śląska. Firma chce zatrudnić managera regionalnego, kierownika sklepu i konsultanta IT. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pracę? Wymagana jest znajomość dwóch języków obcych – angielskiego i niemieckiego oraz 3-letnie doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym.

Z niecierpliwością czekamy na ofertę Dm-drogerie. A Wy?

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: se.pl, wiadomoscihandlowe.pl

Poprzedni artykułPremier właśnie ogłosił, kiedy zacznie się odmrażanie gospodarki. Termin zaskoczy wielu, niespodziewana wiadomość
Następny artykułDzięki posiadaniu starego dowodu osobistego można zyskać wyższą emeryturę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.