Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do Agaty Rubik dotarły informacje z prywatnego życia Cichopek. Udzieliła mocnego komentarza
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 23:05

Do Agaty Rubik dotarły informacje z prywatnego życia Cichopek. Udzieliła mocnego komentarza

Agata Rubik
Fot. instagram.com/marcinhakiel; instagram.com/agata_rubik

Informacja o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zelektryzowała cały świat polskiego show-biznesu. Sytuację skomentowała już Ilona Łepkowska, a teraz – Agata Rubik.

Żona Piotra Rubika nie kryje, że wieści o zakończeniu relacji Cichopek i Hakiela wywołało u niej spore zdziwienie. Agata podzieliła się swoimi wrażeniami na Instagramie.

Agata Rubik mocno o rozstaniu Cichopek i Hakiela

Żona Piotra Rubika zamieściła na swoim Instagramie odpowiedzi na pytania, które podsyłali jej fani. Jeden z internautów zapytał, co jej zdaniem jest przyczyną rozwodów u znanych ludzi.

Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne – zaczęła swoją wypowiedź Agata.

Rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą – wyznała gwiazda, nie kryjąc emocji.

Warto wspomnieć, że małżeństwo Agaty i Piotra Rubików ma dokładnie taki sam staż – także oni pobrali się w 2008 roku, jak Kasia i Marcin.

Kolejne podobieństwo, które łączy te dwie pary, to identyczny wiek ich dzieci. Piotr Rubik i Agata mają dwie córki: Helenę, urodzoną w 2009 i Alicję, która urodziła się w 2013 roku.

Tymczasem Kasia Cichopek i Marcin Hakiel także mają córkę Helenę – dziewczynka urodziła się w 2013 roku. Za to ich syn Adam – w 2009. Można się domyślać, że te zbiegi okoliczności nie wywołują w Agacie Rubik zbyt wielu pozytywnych odczuć.

Także Ilona Łepkowska nie ukrywała, że wiadomość o rozstaniu pary wywołała w niej uczucie smutku. Podzieliła się w mediach bardzo emocjonalnymi słowami (więcej TUTAJ).

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu olbrzymie promocje. Obniżone ceny wielu produktów zaskoczą klientów
  2. Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”
  3. Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję