Majtki to podstawowy element garderoby każdego człowieka. Część z nich ma wewnątrz dodatkowy kawałek materiału, tzw. „kieszonkę”. Wiecie, do czego służy? Możecie być zaskoczeni!

Kieszonka wewnątrz majtek wbrew pozorom nie pełni roli pochłaniacza wydzielin ciała lub dodatkowej osłony przed prześwitywaniem. Wiecie, do czego służy?

Czy wiesz, do czego służy kieszonka, którą mają twoje majtki?

Kieszonka, o której mowa, znajduje się zazwyczaj w dobrej jakości bieliźnie lub strojach kąpielowych. Zazwyczaj ma kolor biały. Mało kto wie, że można ją uznać za wyznacznik jakości wyrobu. Dlaczego?

Dodatkowy pasek tkaniny wewnątrz majtek, to wyściółka, która powinna być wykonana z czystej bawełny. Materiał ten chroni miejsca intymne przed obcieraniem i infekcjami.

Jeśli w miejscu, w którym powinna znajdować się bawełniana kieszonka, użyto sztucznego materiału, na przykład poliestru, jest to znak, że majtki są bardzo niskiej jakości.

Co gorsza, sztuczne materiały mogą prowadzić do podrażnień skóry, która w okolicach intymnych jest bardzo wrażliwa, a co za tym idzie – w skrajnych przypadkach nawet do infekcji.

Specjaliści radzą, by nie kupować bielizny wykonane z materiałów syntetycznych, nieposiadających bawełnianej wyściółki, czy też „kieszonki”.

Źródło: pomysłodawcy.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
    2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
    3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci