Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

17 Października 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Tomasz Lis zaskoczył fanów ostatnim wpisem, który pojawił się na jego profilu na Twitterze. Dziennikarz opisał w nim niedawną wizytę księdza w jego sali szpitalnej, w której leży po przebytym udarze. Ton wypowiedzi gwiazdora wzbudził ogólne zainteresowanie internautów.

Tomasz Lis zaskoczył fanów ostatnim wpisem, który pojawił się na jego profilu na Twitterze. Dziennikarz opisał w nim niedawną wizytę księdza w jego sali szpitalnej, w której leży po przebytym udarze. Ton wypowiedzi gwiazdora wzbudził ogólne zainteresowanie internautów.

Były redaktor naczelny „Newsweeka” wciąż przebywa w szpitalu, gdzie znalazł się po przebytym niedawno udarze. Jest to czwarte porażenie, jakiego w ciągu swojego życia doświadczył dziennikarz.

Mimo faktu, że Tomasz Lis czuje się już zdecydowanie lepiej, wciąż przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu . W swoim ostatnim tweecie wyznał, że ostatnio odwiedził go nieoczekiwany gość.

Tomasz Lis szczerze o odwiedzinach księdza

Gwiazdor znany jest z bezpośredniego i niezwykle ironicznego sposobu wyrażania swoich opinii na dany temat . Nic więc dziwnego, że jego ostatni wpis na Twitterze bardzo zaskoczył wszystkich jego zwolenników. Tomasz Lis opisał w nim wizytę księdza, którego określił jako bardzo sympatycznego.

Wiele osób po pierwszych słowach dziennikarza, w których poinformował on o wizycie duchownego, mogło pomyśleć, że przyszedł on do redaktora z ostatnim namaszczeniem. Uspokajamy jednak, bo odwiedziny księdza nie miały nic wspólnego z tym sakramentem.

Tomasz Lis w swoim wpisie wyznał, że gość zapytał go, czy jest wierzący oraz zaproponował mu jedynie wspólną modlitwę. Ton wypowiedzi dziennikarza niesamowicie zaskoczył wszystkich jego czytelników. Gwiazdor wypowiedział się bardzo pozytywnie o duchownym, a nawet o całym chrześcijaństwie.

Tomasz Lis wypowiedział się pozytywnie o chrześcijaństwie

Tweet byłego redaktora naczelnego „Newsweeka” nie bez powodu wzbudził zainteresowanie internautów. Dziennikarz znany był z wielu postów, w których w bardzo ostry i sarkastyczny sposób krytykował sytuację w kraju lub niektóre zachowania rządzących. Tym razem jednak zdecydował się on na bardzo pochlebny wpis.

-Przed chwilą do sali, na której leżę w szpitalu, wszedł sympatyczny ksiądz, zapytał, czy jestem wierzący i czy chciałbym się pomodlić. Chrześcijaństwo to propozycja, pytanie, oferta, a nie przymus, szczególnie opatrzony sankcją państwa – napisał na Twitterze Tomasz Lis.

Fani w komentarzach nie tylko nie kryją zdziwienia po przeczytaniu wypowiedzi dziennikarza, ale również krytykują poglądy piszącego. Tomasz Lis wydaje się jednak nie reagować nawet na te negatywne komentarze internautów.

Zobacz wpis:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]