Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło bajkowe zdjęcie Anny Cieślak z mężczyzną. Nie jest nim Edward Miszczak, fani zaskoczeni
Michał Fitz
Michał Fitz 20.02.2022 23:31

Do sieci trafiło bajkowe zdjęcie Anny Cieślak z mężczyzną. Nie jest nim Edward Miszczak, fani zaskoczeni

Anna Cieślak
Pawel Wodzynski/East News

Jej nowy mąż na pewno nie ma aktorce za złe, że ta wstawiła wspomniane wyżej zdjęcie, bo przedstawia ono fikcyjny ślub. Anna Cieślak pozuje na nim bowiem z Wojciechem Brzezińskim, z którym odgrywała małżeństwo w serialu Na Wspólnej. Opublikowała tę fotografię, by świętować dziesięciolecie tego serialowego wydarzenia. Co ciekawe, dla porównania wrzuciła też swoją aktualną fotkę z aktorem. Widać, że obydwoje, a w szczególności on, zmienili się od tamtego czasu.

Anna Cieślak i Edward Miszczak skrupulatnie zadbali o to, by ich ślub był wydarzeniem tylko dla zaproszonych osób. Sami też niespecjalnie chwalili się zdjęciami z tego wydarzenia. Mimo to aktorka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej.

Mało tego, jest na zdjęciu z innym mężczyzną. Co na to jej obecny ukochany?

Ci, którzy liczyli na to, że zobaczą jakieś fotki z prawdziwego ślubu aktorki, prawdopodobnie obejdą się smakiem. Nie zanosi się bowiem na to, by Anna Cieślak miała publikować takie prywatne zdjęcia. Chyba że w przyszłości, z okazji jakiejś wyjątkowej i okrągłej rocznicy.

Warto też przy okazji przypomnieć, z jakich innych produkcji może być kojarzona Anna Cieślak. Na Wspólnej absolutnie nie jest jedynym serialem, w którym się pojawiała. Grała między innymi w Komisarzu Alexie, Prawie Agaty oraz Na dobre i na złe.

Anna Cieślak i jej serialowy ślub

Co więcej, Anna Cieślak przez lata swojej kariery udzielała się także jako aktorka teatralna. Występowała na wielu najpopularniejszych scenach w Polsce. Grała chociażby w krakowskim Teatrze Współczesnym, a także w Teatrze 6. Piętro.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)