Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z głębokim dekoltem. Internauci zachwyceni
Karol Osiński
Karol Osiński 28.05.2021 14:19

Do sieci trafiło zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z głębokim dekoltem. Internauci zachwyceni

Jolanta Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Dwa dni temu, 26 maja obchodziliśmy Dzień Matki. Wielu celebrytów publikowało z tej okazji zdjęcia ze swoimi mamami, które zachwycały internautów. Szczególną uwagę przyciągnęło zdjęcie Oli Kwaśniewskiej, która pokazała zdjęcie z młodości swojej mamy. Kto by pomyślał, że Jolanta Kwaśniewska zaprezentuje tak głęboki dekolt?

Małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego do dziś uchodzi za jedną z najlepiej zapamiętanych pierwszych dam Polski. Uroda, elegancja i kobiecy wdzięk są cechami, z którymi najlepiej jest kojarzona. Wszystkie prezentowała już w młodych latach.

Jolanta Kwaśniewska z głębokim dekoltem

Była pierwsza dama nie prowadzi swoich mediów społecznościowych i nie bywa wylewna na temat swojego życia prywatnego. Druga z wymienionych cech dotyczy również jej córki, Aleksandry, która w odróżnieniu od matki jest aktywna w internecie.

26 maja obchodziliśmy Dzień Matki. Grzechem dla Aleksandry byłoby o nim zapomnieć, więc uraczyła nas bardzo zaskakującym zdjęciem, przedstawiającym młodą Jolantę Kwaśniewską, trzymającą córkę w koszyczku.

Aż trudno oderwać wzrok od młodej małżonki Aleksandra Kwaśniewskiego. Na fotografii widnieje z głębokim dekoltem, rozwianymi włosami i szerokim uśmiechem, do którego przyzwyczaiła Polaków.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zdjęcie natychmiastowo stało się hitem sieci. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycali się urodą byłej pierwszej damy oraz słodkością malutkiej Aleksandry.

Wielu z nich przestało mieć wątpliwości, dlaczego Aleksander Kwaśniewski w młodych latach oszalał na jej punkcie. Do dziś są bardzo szczęśliwym małżeństwem i od niespełna 9 lat cieszą się związkiem małżeńskim córki.

Jak Jolanta Kwaśniewska poznała Aleksandra?

Jolanta Kwaśniewska już niejednokrotnie wspominała w mediach, jak poznała swojego małżonka, jednak historia ich miłości jest na tyle wspaniała, że warto przytoczyć to ponownie.

Poznaliśmy się, kiedy mąż był już na ostatnim roku studiów. Ja byłam wtedy na trzecim roku prawa i administracji. Spotkaliśmy się na zebraniu Rady Uczelnianej. Olek spotkał się z moimi kolegami i powiedział do nich, że się ze mną ożeni – powiedziała Jolanta Kwaśniewska w programie „Demakijaż”.

Jak widać jego starania przyniosły nad wyraz wspaniałe efekty. Ich miłość może być przykładem dla wielu par.

Zobacz zdjęcie:

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie swojej mamy z młodości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl