Magda Gessler od kilkunastu lat jest w związku z Waldemarem Kozerawskim. Mężczyzna na stałe mieszka w Toronto. Mało kto wie, ale restauratorka ma przybranego syna, z którym jej partner właśnie opublikował zdjęcie. Co ciekawe, jest bardzo podobny do gwiazdy TVN.

Dotychczas nie było wiadomo nic na temat pasierba Magdy Gessler, jednak teraz przyszło nam go zobaczyć. Zdania na temat tego, kogo bardziej przypomina, swojego ojca lub macochę są podzielone.

Zdjęcie przybranego syna Magdy Gessler

O biologicznych dzieciach Magdy Gessler wiadomo naprawdę dużo, jednak inaczej sprawa się przedstawia w odniesieniu do jej pasierbów. Z Waldemarem Kozerawskim poznali się ponad czterdzieści lat temu, jednak ich znajomość została odnowiona kilkanaście lat temu.

Od tamtej pory są razem. Oboje mieli dwoje dzieci z wcześniejszych związków. Partner restauratorki mieszka na co dzień w Toronto, gdzie Magda regularnie go odwiedza. Tam też mieszkają jego dzieci, a z jednym z nich niedawno opublikował zdjęcie na Instagramie.

– Z moim synem – napisał Kozerawski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po fotografii wyraźnie widać, że obu Panów łączą zażyłe relacje. Co ciekawe łatwo można dostrzec, że syn Kozerawskiego jest bardzo podobny zarówno do ojca, jak i swojej macochy.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Waldemar Kozerawski (@waldemarkozerawski)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych

Źródło: instagram.com

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl