Anna Głogowska pokazała na Instagramie zdjęcia ze swojego najbliższego otoczenia. Choreografka z uśmiechem pokazywała, kto towarzyszy jej podczas relaksu w domowym zaciszu, a zachwyceni fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy. 

Anna Głogowska chętnie dzieli się na Instagramie swoim życiem i pasją. Gwiazda zdobyła popularność za sprawą „Tańca z Gwiazdami”, gdzie uczyła takie sławy, jak Witold Paszt, Łukasz Zagrobelny, czy Kacper Kuszewski. Trenowała także Piotra Gąsowskiego, z którym przez 10 lat tworzyła burzliwy związek. 

Jeszcze do niedawna nazywana była „żywą legendą” show — najpierw lśniła na parkiecie, a kilka lat temu została prowadzącą i była nią aż do 2016 roku. Obecnie zajmuje się głównie choreografią, współpracując z Teatrem 6. Piętro, m.in. przy spektaklu „Piękna Lucynda”. 

Anna Głogowska relaksuje się w wyjątkowym towarzystwie. Zdjęcia trafiły do sieci

Kariera gwiazdy już od dawna śledzona jest w mediach. Natomiast dzięki aktywności na Instagramie możemy się dowiedzieć kilku ciekawostek na temat jej codziennego życia, poza światłami reflektorów. Wiemy m.in., że Anna Głogowska uwielbia spędzać czas z bliskimi, a także… ukochanymi czworonogami. 

Na zdjęciach ze spacerów często towarzyszy jej piękna suczka rasy hovawart — Merida. Tym razem jednak gwiazda z dumą zaprezentowała kolejne, nieco mniejsze przyjaciółki, a na jej ustach gościł uśmiech godny prawdziwej miłośniczki zwierząt. Dwie piękne kotki — czarna i biało-bura — także wydawały się zadowolone z życia. 

– Ania ma kota, a Kot ma Anię – sparafrazowała. 

Zdjęcia zdecydowanie spodobały się fanom, którzy nie szczędzili słów zachwytu nad uroczymi towarzyszami Anny Głogowskiej. 

– Jeśli chodzi o koty, to kot ma Anię – zauważyła internautka. 

Co za słodziaki. 

Aż nie wiem kto piękniejszy. 

Zdaje się, że choreografka należy zarówno do miłośników kotów, jak i psów. Puszyste czworonogi często goszczą na profilu gwiazdy. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?