Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego
Michał Fitz
Michał Fitz 28.04.2022 11:04

Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski
Fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Maciej Kurzajewski jest ostatnio na ustach wszystkich nie za sprawą swojej rzetelnej pracy, a przez medialne plotki, które sugerują mu romans z Katarzyną Cichopek. Jak mieszka popularny prezenter?

Dziennikarz bardzo strzeże swojej prywatności i specjalnie nie chwali się tym, jak wygląda jego dom. Czasem uchyli jednak rąbka tajemnicy.

Jak mieszka Maciej Kurzajewski?

Znaczna część aktywności dziennikarza w mediach społecznościowych sprowadza się do publikowania zdjęć ze studio programów, które prowadzi bądź tych uwieczniających jego biegowe wyczyny. Czasem jednak prezenter zdecyduje się na pokazanie w tle swojego domu.

Na takich, nielicznych fotografiach widać, jak przytulnie i z pomysłem urządzone są cztery ściany Kurzajewskiego. Nic dziwnego, za tworzenie ciepła tego domu była przecież jeszcze odpowiedzialna jego była już żona, Paulina Smaszcz. Szczególnie w salonie czuć kobiecą rękę. Jest on bowiem bardzo estetyczny, elegancki i utrzymany w odcieniach bieli oraz srebra. Uwagę mogą zwracać przede wszystkim efektowne, ale i na pewno wygodne fotele. Znalazło się też miejsce dla bardzo długiego stołu, który w święta gromadzi wokół siebie całą rodzinę.

Na innych fotografiach widać, że Maciej Kurzajewski zadbał o komfort mieszkania, wstawiając do niego wszystko to, co jest mu do szczęśliwego funkcjonowania niezbędne. Ma prywatne biuro, które służyło mu głównie na początku pandemii, a także strefę fitness, w której ćwiczy na bieżni, gdy pogoda nie pozwala mu na jogging na zewnątrz.

Co istotne, o domowy klimat dbają nie tylko meble, ale również zwierzęta. Na sporadycznych zdjęciach Kurzajewskiego można bowiem dostrzec go wraz z kotem. Po fotkach można także wnioskować, że posiada również dużego psa.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: kobieta.wp.pl