Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od kilku lat bije rekordy popularności wśród telewidzów. Fani uwielbiają oglądać występy uczestników i śmiać się z żartów prowadzących. Teraz Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka pokazali, co dzieje się za kulisami show.

Jurorzy kultowego programu Polsatu nagrali krótkie wideo, na którym zaprezentowali, w jaki sposób bawią się po wyłączeniu kamer. Fani nie kryją zachwytu w komentarzach.

Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka w zabawnym nagraniu

Wielkimi krokami zbliża się 17. edycja uwielbianego przez widzów programu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W składzie panelu jurorskiego widzowie będą mieć szansę oglądać swoich ulubieńców — Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Walewską oraz Michała Wiśniewskiego. Natomiast miejsce Krzysztofa Cugowskiego zajmie dziennikarz muzyczny Robert Janowski.

Teraz dwójka z oceniających występy uczestników postanowiła podzielić się z fanami zabawnym nagraniem zza kulis programu. Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka dodali filmik, na którym widać, że świetnie bawią się po wyłączeniu kamer. Aktorka śmiesznym głosem oskarżyła kolegę z planu o kradzież swoich okularów.

-A Wiśnia mi pod***rdolił okulary — mówi na nagraniu Katarzyna Skrzynecka.

Nowa edycja programu „TTBZ” lepsza od poprzednich?

Nadchodząca edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już teraz nazywana jest jedną z najlepszych od kilku lat. Wszystko z powodu dobrze dobranych uczestników, wśród których znaleźli się ulubieńcy publiczności. W nowym wydaniu show swoich sił na scenie spróbują takie gwiazdy, jak Michał Milowicz, Kasia Wilk, Kuba Zdrójkowski oraz Ewa Błachnio.

Zobacz nagranie jurorów TTBZ:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu. Nastolatka pokazała swoją dziewczynę
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.