Lelum.pl

fot. Piotr Molecki/East News

Doda przyznała się publicznie, co zrobiła w sylwestra. „Kiedyś przyjdzie czas, że powiem czemu, obiecuję”

2 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Doda za pośrednictwem Instagrama przekazała swoim fanom zaskakującą wiadomość. Piosenkarka przyznała się publicznie, co zrobiła w sylwestra. Na jej profilu pojawił się obszerny wpis, który z pewnością zaskoczył niejednego jej fana. –

Doda za pośrednictwem Instagrama przekazała swoim fanom zaskakującą wiadomość. Piosenkarka przyznała się publicznie, co zrobiła w sylwestra. Na jej profilu pojawił się obszerny wpis, który z pewnością zaskoczył niejednego jej fana. –

Doda miała przyjemność występować podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Jej wystąpienie z pewnością przejdzie do historii, o czym świadczą komentarze wszystkich fanów piosenkarki zamieszczone w sieci. Dopiero po całej imprezie Doda przyznała się, co zrobiła pierwszy raz od 20 lat, po czym dodała – Kiedyś przyjdzie czas, że powiem czemu, obiecuję. Domyślacie się, o co może chodzić?

Doda przyznała się, co zrobiła w sylwestra

Doda była jedną z gwiazd, która występowała podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Oprócz niej na scenie mogliśmy podziwiać między innymi Marylę Rodowicz, Beatę Kozidrak, czy Michała Wiśniewskiego.

Gwiazdy przywitały rok w fantastycznych humorach, czego nie dało się nie zauważyć. Pozytywna energia aż biła ze sceny, na której prezentowały się największe talenty polskiej sceny muzycznej.

Po wszystkim niektóre gwiazdy podzieliły się swoimi wrażeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych, wśród nich była oczywiście Doda, która przy okazji przyznała, co zrobiła na tegorocznego sylwestra, pierwszy raz od 20 lat.

Doda przekazała fanom ważną wiadomość

Obszerny wpis gwiazdy pojawił się na jej profilu w Nowy Rok. Doda podzieliła się zdjęciem z imprezy sylwestrowej, na którym pozuje wraz z Beatą Kozidrak i Marylą Rodowicz. Już na początku możemy przeczytać:

-I mogą gadać, co chcą, ale spontaniczność w życiu jest najważniejsza. Nie wymuszona i obliczona na efekt, ale taka, którą niektórzy mają szczęście być posiadaczami od dziecka. I będziecie czasem za nią obrywać i będziecie czasem przez nią tracić …..ale koniec końców tylko wariaci są coś warci i dla takich chwil warto żyć.

Gwiazda przyznała się również, że podczas imprezy nie skosztowała nawet odrobiny alkoholu.

– napisała Doda.

Domyślacie się, dlaczego gwiazda podjęła taką decyzję? Pozostawiamy was z tą informacją. Mamy nadzieję, że wasze imprezy sylwestrowe były równie udane.

Zobacz zdjęcie:

Doda.

Doda pokazała zdjęcie z sylwestra w Polsacie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  • Poszła odebrać ciało zmarłego ojca ze szpitala. Kiedy otworzyła drzwi, przeżyła wstrząs. Porażający widok zapamięta na zawsze
  • MZ podjęło decyzję, prawie nikt nie wiedział. Nie mogliśmy spodziewać się gorszej informacji
  • Wstrząsające wyznanie Pawła Małaszyńskiego. „Wybaczcie”

Źródło: instagram.com

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kacper Tekieli dodał to zdjęcie tuż przed tragedią. "Serce stanęło, zabrakło oddechu"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kacper Tekieli nie zawsze był alpinistą. Zdumiewające początki kariery, kim był z wykształcenia?
Czytaj więcej >
Adrianna Boryń

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected].

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]