Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.09.2019 14:20

Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny

Doda
kadr z filmu Pitbull Ostatni Pies/Materiały prasowe

Doda miała wypadek podczas koncertu w Olsztynie. Piosenkarka w miniony weekend koncertowała w ramach imprezy Bezpieczny Olsztyn. Niestety, dla artystki ten wieczór nie do końca okazał się bezpieczny. Gwiazda spadła z wysokiej sceny i to już po raz drugi podczas letniej trasy koncertowej.

Doda jest z pewnością jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce i od wielu lat regularnie koncertuje odwiedzając tym samym niemal każdą miejscowość, która ją tylko zaprosi. Podczas tak dużej ilości koncertów nietrudno o wpadkę, czy upadek. W ubiegły weekend piosenkarka po raz kolejny miała wypadek na scenie. Tym razem spadła z mierzącej 3 metry sceny i uszkodziła sobie rękę!

Doda miała wypadek na koncercie

Podczas sobotniego koncertu w olsztyńskim amfiteatrze w ramach akcji Bezpieczny Olsztyn Doda miała wypadek. Gwiazda spadła z mierzącej 3 metry sceny. Wszystko wyglądało groźnie, jednak gwieździe udało się bez problemu dokończyć koncert. Na swoim Instagramie poinformowała fanów o wypadku, a także zdradziła, że od czasu wypadku bardzo boli ją ręka.

– Kochani bardzo serdecznie wam dziękuję za koncert. Olsztyn, byliście naprawdę super publicznością. Daliście bardzo dużo energii, ale muszę dzisiaj dać szybciutko autografy, ponieważ mam bardzo duży problem z ręką, bo dzisiaj mój menadżer koncertowy nie dopilnował podestu i spadłam z trzech metrów po raz kolejny, gdyż ułamała się barierka – mówiła Doda.

To nie pierwszy raz, gdy podczas koncertu Doda łapie kontuzję. Kilka tygodni temu w Rabie Wyżnej, jak podczas każdego koncertu Doda miała zostać wysunięta spod podestu, jednak coś poszło nie tak i upadła razem z zapadnią. Kilka lat temu artystka również spadła ze sceny, co skończyło się dla niej już o wiele gorzej, ponieważ trafiła do szpitala i przez kilka tygodni chodziła w usztywniającym gorsecie.

Kiedy Doda zaczęła karierę?

Doda zaczęła karierę w 1998 roku, jako 14-latka, gdy dostała angaż w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. Nastoletnia wówczas Dorota grała w spektaklu Metro oraz Przeżyj to sam. Kilka lat później wygrała casting na wokalistkę zespołu Virgin, a największym motorem napędowym jej kariery w show-biznesie był udział w reality-show: Bar. Od tamtej pory Doda była na językach wszystkich, co nie zmieniło się do dziś. W tym roku skończyła 35 lat, a na scenie jest już ponad 20. Myślimy, że gwiazda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i jeszcze nas zaskoczy!

Zobacz zdjęcia Dody:

Doda

Doda podczas koncertu w Olsztynie.

Doda

Gwiazda spadła ze sceny i uszkodziła sobie rękę.

Doda

Gwiazda przed koncertem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Blanka Lipińska wyszła za młodszego partnera. Kim jest Maciej Buzała?
  3. Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka
  4. Gwiazda TVN pokonała chorobę 4 lata temu. Niebezpieczny nowotwór został wykryty przypadkiem
  5. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  6. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający