Doda, jak wiadomo, jest gwiazdą, która lubi konfrontacje. Dlatego też niebezpodstawne było przypuszczenie, że podczas gali takiej jak Telekamery może spotkać kilka osób, z którymi nie dogaduje się najlepiej. Gwiazda miała do powiedzenia kilka słów!

Nie unika bezpośrednich konfrontacji, nie boi się też mówić szczerze. Doda jest osobą, która zdecydowanie nie ucieka się do grzecznościowych wykrętów, tylko mówi to co myśli. Tak właśnie postanowiła zrobić podczas Telekamer 2020, kiedy to została zapytana o swoje nastawienie do innych obecnych na imprezie gości. 

Doda o Majdanie i Rozenek

Podczas wręczenia Telekamer, Doda została zapytana o swoje relacje z innymi celebrytami przez redakcję portalu pomponik.pl. Dostała pytanie o to, czy swoje pojawienie się na gali jest uzależnione od tego, kto jeszcze potwierdzi swoje przybycie. Okazało się jednak, że takie rzeczy jej nie wzruszają, jednak coś innego nie spodobało się piosenkarce. 

— W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka! Nie odzywam się do niego, od czasu kiedy nie odpowiedział mi na dzień dobry. Skoro ja jestem dla niego ścianą, to on dla mnie też jest ścianą — powiedziała gwiazda o możliwości spotkania byłego męża. 

Piosenkarka już wcześniej komentowała ciążę partnerki swojego byłego. Powiedziała wówczas, że może im „oddać” imię, którym w 2007 roku to ona z byłym partnerem planowali nazwać ewentualne dziecko.

Doda na Telekamerach

Okazało się, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to nie jedyne osoby, które podczas ten imprezy mogłyby podpaść Dodzie. Kiedy dziennikarz zapytał się jej o Agnieszkę, celebrytka zwróciła uwagę, że osób o takim imieniu jest całkiem sporo. 

— Jaką Agnieszkę? Bo jest kilka, których nie lubię. Jedną już widziałam przed chwilą. Jakbym zobaczyła Agnieszkę Woźniak-Starak, to nic bym nie zrobiła. Wszystko, co miałam zrobić, to zrobiłam — powiedziała Doda dla pomponik.pl.

Co myślicie o podejściu piosenkarki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 n/z: RABCZEWSKA DOROTA

Doda pojawiła się na Telekamerach. 

doda
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 12.01.2020 28. Final WOSP 2020 n/z: ROZENEK-MAJDAN MALGORZATA MAJDAN RADOSLAW RADEK

Ostre słowa o swoim byłym mężu i jego obecnej partnerce. 

doda
youtube.com/user/eFaktPL

Wiemy, że Doda stara się pozbywać pamiątek po byłym mężu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  4. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  5. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  6. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy, jej syn był na skraju

źródła: pomponik.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułGenialny trik na tradycyjne kotlety schabowe. Mała zmiana, a niebo w gębie gwarantowane
Następny artykułKot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania buldoga. Bezsilność psa jest rozbrajająca
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego