Doda ku zaskoczeniu wielu osób nie mogła powstrzymać swoich emocji i zaczęła płakać na wizji. Cała sprawa miała miejsce podczas udzielania  przez gwiazdę życiowego wywiadu. Do łez zmusiło ją jedno zdjęcie. Kto by pomyślał, że artystka jest tak wrażliwa?

Doda od zawsze słynęła z silnego charakteru, którego najważniejszą cechą była szczerość i bezpośredniość. W ostatnim czasie zdecydowała się wystąpić w jednym z programów, w którym pokazała, że nawet ona ma chwile słabości. Jedno zdjęcie wywołało u niej strumień łez.

Doda opowiedziała o swoim życiu prywatnym 

Doda nie jest osobą, która zachowuje życie prywatne wyłącznie dla siebie. Artystka nie lubi ukrywać przed fanami, kiedy w jej życiu pojawiają się gorsze momenty, ani kiedy wydarzy się naprawdę coś wyjątkowego. Wyjątkiem był ślub z jej obecnym mężem, Emilem Stępniem, który postanowili wziąć w tajemnicy. Od kiedy jednak informacja wyszła na jaw, gwiazda dba o to, aby co jakiś czas dostarczyć swoim fanom informacji na temat jej związku i tego, że naprawdę jest w nim szczęśliwa. 

Doda
instagram.com/dodaqueen

Miniony rok nie był dla piosenkarki najlepszy. Właśnie wtedy Doda straciła babcię, a nieco później ukochanego pieska. W ostatnim czasie media obeszła informacja o poważnej chorobie jej taty, ale to na szczęście zakończyło się szczęśliwie, ponieważ mężczyzna wyszedł z niej bez szwanku. 

Doda zaczęła płakać na wizji?

Artystka ostatnio udowodniła, że w głębi duszy jest wyjątkowo wrażliwą osobą. Podczas nagrywania programu Polsatu Emsi na tropie, Doda zdecydowała się na wyjawienie kilka informacji ze swojego życia miłosnego, a także rodzinnego. Jak się szybko okazało, na wizji nie brakło emocji.

W pewnym momencie na ekranie wyświetlone zostały wspomnienia związane z jej zmarłą babcią. Obie Panie były ze sobą bardzo blisko, toteż artystka nie potrafiła ukryć wzruszenia. Zaraz później w studio pojawił się, także jej mąż, który wręczył jej ogromny bukiet kwiatów. 

Doda
instagram.com/dodaqueen

– Mamy z moim mężem taką złotą zasadę, że nie udzielamy żadnych wywiadów okładkowych, nie robimy wspólnych sesji zdjęciowych, nie pozujemy razem na ściankach. Więc bardzo zaskoczyło mnie to, że nagle pojawił się z kwiatami. Totalnie rozłożyło mnie to na łopatki. W życiu się go tam nie spodziewałam! – oznajmiła w wywiadzie z Super Express Doda.

Pełna emisja polsatowskiego programu odbędzie się 5 grudnia, po godzinie 22. To będzie naprawdę emocjonujący, a zarazem wzruszający odcinek. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda
youtube.com@Plejada

Doda od zawsze słynęła ze swojej szczerości i twardego charakteru. 

Doda
instagram.com/dodaqueen

Dla artystki najważniejszy jest jej mąż Emil, a także jej ukochani rodzince. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Anna Wendzikowska skrytykowana przez najnowsze zdjęcie z córką. Internautki nie pozostawiły na niej suchej nitki
  3. Znana gwiazda choruje na rzadką chorobę. „Lekarze dawali mi siedem miesięcy”
  4. Zmiany w „The Voice of Poland”? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w nowej edycji
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródło: teleshow.wp.pl

Poprzedni artykułKupił starą książkę w antykwariacie. W środku znalazł łamiącą serce dedykację
Następny artykułZamontował w swoim pokoju ukrytą kamerę. Chciał zobaczyć, czy są w nim duchy
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.