Doda jest znana z szczerych i dobitnych wypowiedzi. Teraz po raz pierwszy skomentowała w rozmowie z portalem party.pl program My Way, w którym Edyta Górniak uczy się prowadzić samochód. Piosenkarka ma powód do krytyki. Co powiedziała o koleżance po fachu?

Doda nie zostawiła na Edycie Górniak suchej nitki. Gwiazda mocno skrytykowała reality show My Way. Konflikt między piosenkarkami zaostrza się z mocnymi słowami Dody o koleżance po fachu. 

Doda o Edycie Górniak

Edyta Górniak już od miesiąca uczy się jazdy samochodem w programie stacji TVN. Format jest identyczny do programu z 2007 roku, w którym to Doda pobierała lekcje nauki jazdy. Dotychczas prekursorka nie wypowiadała się na temat nowego show, lecz w końcu postanowiła zakończyć milczenie.

– Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła — powiedziała Doda w rozmowie z portalem party.pl.

Doda włosy
instagram.com@dodaqueen

Doda również skomentowała poodejście Edyty Górniak do jej byłego męża. Piosenkarka rozwiodła się z Dariuszem Krupą w 2010 roku. Jego postać jest jednak częstym tematem nowego show.

– Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jechać po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić — zawyrokowała Doda.

Mocne słowa piosenkarki

Gwiazdy od lat nie darzą się sympatią, więc wypowiedź Dody nie jest niespodzianką. Nie szczędziła Edycie Górniak dalszych gorzkich słów i również zaznaczyła, że program nie jest pomocny w karierze Edyty Górniak. 

– Uważam, że jest to jej zupełnie niepotrzebne. Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, są różnego rodzaju Diwy, niektóre bardziej pop****one niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać — powiedziała Doda.

Edyta Górniak jeszcze nie odpowiedziała na krytykę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda
Instagram.com @edytagorniak

Doda nie zostawiła na koleżance po fachu suchej nitki.

doda
Fot.instagram.com @dodaqueen

To nie jest pierwszy konflikt piosenkarek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułViki Gabor padła ofiarą rasistowskich komentarzy. Sprawą zajmie się prokuratura
Następny artykułJamnik i wyżeł stworzyli parę idealną. Nie odstępują się na krok
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.