Doda miała dwie sprawy sądowe jednego dnia. Piosenkarka na dobre zadomowiła się sądzie, a wczoraj spędziła w nim nawet kilka godzin. Okazało się, że jednego dnia przypadły jej dwa przesłuchania przed wymiarem sprawiedliwości, w dwóch kompletnie różnych sprawach. Jedna dotyczyła Haidara, a druga? Pełne zaskoczenie!

W Polsce wiele gwiazd dochodzi sprawiedliwości w sądzie, jednak zdecydowaną rekordzistką z tym wymiarze jest Doda. Artystka z własnej i niewłasnej woli ma założone w sądzie kilkanaście spraw, toteż co kilka tygodni regularnie stawia się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem jednego dnia musiała pojawić się w sądzie aż dwukrotnie.

Doda w sądzie

Widok Dody na korytarzach sądowych nikogo już nie powinien dziwić. Artystka w swojej karierze sądziła się już z wieloma osobami m.in. z Agnieszką Woźniak-Starak, stacją TVN, Grupą Operacyjną, czy byłym narzeczonym Emilem Haidarem. Właśnie w sprawie swojego ex pojawiła się wczoraj ponownie w sądzie.

Doda
instagram.com@dodaqueen 

Przypomnijmy, że Emil Haidar oskarżył Dodę i jej męża Emila Stępnia o zastraszanie i próbę wyłudzenia miliona złotych, a to jedynie wierzchołek góry lodowej, jeżeli chodzi o oskarżenia, jakie wyciąga przeciw artystce Haidar. W poprzednich latach domagał się w sądzie zwrotu wszystkich prezentów, jakie jej podarował, w tym pierścionka zaręczynowego. Oskarżył ją o zdewastowanie jego samochodu i wygrał odszkodowanie. Doda o tym, że jest w sądzie poinformowała fanów na swoim Instagramie, wbijając tym samym szpilę byłemu facetowi. 

Doczepiło się g*wno do statku i twierdzi, że płynie– skomentowała Rabczewska. 

Doda
instagram.com@dodaqueen

Haidar nie pojawił się na rozprawie. To nie koniec ich batalii sądowej, jednak artystka zaznacza, że jeszcze w tym roku wszystkie sprawy sądowe łączące ją z Haidarem powinny się zakończyć. 

Doda sądzi się z chirurgiem plastycznym

Tego samego dnia Doda miała zeznawać również w innej rozprawie. Chodzi jeszcze o sprawę dotyczącą chirurga plastycznego, który w programie Na Językach w stacji TVN przed kamerami malował mazakiem po jej podobiźnie i uznał, że ta ma zoperowany nos.

Artystka poczuła się dotknięta pomówieniami na tyle, że w 2013 roku pozwała chirurga plastyka. Sprawa ciągnie się już 6 lat, jednak wszystko wskazuje na to, że już niedługo się zakończy. Co ciekawe, Ewa Minge również spotkała się w sądzie z tym samym lekarzem. 

Myślicie, że Doda ma już zniżki u swoich prawników?

Doda
instagram.com@dodaqueen

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Doda pokazała wideo znad polskiego morza. Wokalistka uchwyciła małżeństwo w dwuznacznej sytuacji
  3. Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Tak wygląda jego niezwykły grób
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  6. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała