Doda zdecydowała się na usunięcie wszystkich tatuaży ze swojego ciała. Jak powiedziała w rozmowie z portalem fakt.pl, ma bardzo ważny powód, żeby zdecydować się na tak drastyczny i w dodatku bardzo bolesny krok. Wiemy dokładnie, dlaczego podjęła taką decyzję!

Znana piosenkarka ma na swoim ciele bardzo wiele tatuaży, z których większość powstawała na cześć ludzi, wówczas ważnych w jej życiu. Jednak niedawno Doda podjęła bardzo ważną decyzję, o tym, by pozbyć się sztuki, która do tej pory zdobiła jej ciało. Gwiazda ma bardzo ważny powód, żeby podjąć się tak radykalnego kroku!

Doda: tatuaże. Dlaczego je usuwa?

Doda usuwa tatuaże, ponieważ, jak powiedziała w rozmowie w portalem fakt.pl:

Osoby, które przyczyniły się do ich powstania, nie są godne, by świecić na firmamencie mojego ciała — powiedziała szczerze wokalistka.

Taka decyzja z pewnością jest zrozumiała dla wszystkich jej fanów. W końcu niektóre z jej tatuaży powstały dla jej byłego męża, Radosława Majdana.

Nic dziwnego, że gwiazda nie chce, żeby na jej ciele reprezentowany był człowiek, z którym kiedyś miała tak intymną relację, a teraz są dla siebie obcymi ludźmi. Proces usuwania związanych z byłym mężem tatuaży Doda zaczęła już jakiś czas temu, planuje jednak pozbyć się wszystkich obecnych teraz na jej ciele.

Ile tatuaży ma Duda?

Doda ma pięć tatuaży. Oryginalnie były to skrzydła na plecach, napis w języku hebrajskim na przedramieniu, napisy w języku „elfickim”, trójkąt na prawym ramieniu oraz inicjały Majdana na przedramieniu. Po rozstaniu z byłym mężem zmodyfikowała dwa z tych tatuaży.

Napis z przedramienia został zakryty napisem w języku hebrajskim, który miał oznaczać „niezniszczalna”, ale ostatecznie wyszedł „niezniszczalny”, również inicjały byłego męża przykryła czymś innym. Teraz wokalistka ma w planach pozbycie się wszystkich tatuaży ze swojego ciała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
youtube.com/user/eFaktPL

Tatuaże Dody budziły sensację.

doda
youtube.com/user/eFaktPL

Wiele z nich nawiązywało do jej byłego męża.

doda
youtube.com/user/eFaktPL

Artystka postanowiła pozbyć się wszystkich tatuaży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: fakt.pl, plejada.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego