Doda to jedna z tych kobiet, które, choć zgrywają twarde, tak naprawdę są bardzo wrażliwe. Znana wokalistka w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami tragiczną informacją. Jej najbliższy przyjaciel i kompan życiowy, który towarzyszył jej przez niemalże 14 lat życia, odszedł z tego świata. Piosenkarka jest pogrążona w żałobie.

Doda za pośrednictwem Instagrama przekazała dramatyczne wieści. Losy jej oraz jej najbliższego kompana fani śledzili od wielu lat. Gwiazda była z nim bardzo związana i kochała go nad życie. Smutna wiadomość. 

Doda żegna przyjaciela

Dorota Rabczewska szerszemu gronu znana, jako Doda to gwiazda, która bardzo kocha zwierzęta. Od zawsze jej życie urozmaicali czworonożni przyjaciele, tym bardziej jest nam przykro, że jej pies shih-tzu, odszedł z tego świata. Bestia, bo tak się wabił, przeżyła, ze znaną piosenkarką aż 14 lat. 

– Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel — Bestia. Tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku, co ona, czyli 14 lat — czytamy we wzruszającym wpisie wokalistki na Instagramie. 

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. „Takich zdjęć już nie będzie”
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Apel Dody

Dorota Rabczewska oprócz informacji o tym, że jej czworonożny przyjaciel odszedł z tego świata, podzieliła się ze swoimi fanami pewnymi obserwacjami. Wokalistka podkreśliła, że ma krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingerencji człowieka w rasy psów.

–  Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i są pościgiem za dziwactwami, są dla psów i ich kochających właścicieli prawdziwym dramatem- napisała na Instagramie Doda, dodając jednocześnie, że jeżeli kiedykolwiek jej serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda
Fot. instagram/dodaqueen

Doda pożegnała swojego przyjaciela.

doda
fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 26.01.2019 Doda – spotkanie autorskie w Empiku n/z: DODA RABCZEWSKA DOROTA

Piesek był z nią od ponad 14 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto w dzieciństwie jadł kogel-mogel? Teraz kultowy deser zyskał zupełnie nową odsłonę
  2. Jedna kobieta nie żyje, dwie zostały ranne. Dramatyczne wydarzenia w Europie
  3. Kinga Duda zaatakowana przez liderkę Strajku Kobiet. Nazwała ją polską wersją #NaziBarbie
  4. Kobieta kupiła bluzkę w popularnej sieciówce. Szybko pożałowała, na jej ciele pojawiły się poparzenia i pęcherze [FOTO]
  5. Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię
  6. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

Źródło: pomponik.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.