Lelum.pl

instagram.com

Doda wypowiedziała się na temat śmierci Woźniaka-Staraka. Takich słów nikt się nie spodziewał

19 Września 2019

Autor tekstu:

Marta Kulik

Doda wypowiedziała się na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Nie jest tajemnicą, że żona zmarłego i Doda od lat mają poważny konflikt. Takich słów nikt się nie spodziewał po piosenkarce znanej z ostrych wypowiedzi.

Doda wypowiedziała się na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Nie jest tajemnicą, że żona zmarłego i Doda od lat mają poważny konflikt. Takich słów nikt się nie spodziewał po piosenkarce znanej z ostrych wypowiedzi.

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak nie przepadają za sobą od co najmniej 2014 roku, kiedy to w jednym z klubów doszło między nimi do rękoczynów, a sprawa trafiła do sądu. Agnieszka oskarżyła piosenkarkę o pobicie i od tamtej pory relacje pomiędzy nimi są napięte. Doda dotychczas nie zabierała głosu w sprawie tragicznej śmierci męża dziennikarki. To, co powiedziała, zaskoczyło wszystkich.

Doda o Piotrze Woźniaku-Staraku

W sprawie tragicznych wydarzeń z Fuledy głos zabrało już wiele gwiazd , które publicznie wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wiele z nich pojawiło się także na pogrzebie zmarłego producenta filmowego. Ze strony Dody nie pojawiały się żadne komentarze, jednak podczas ostatniego wywiadu wprost została zapytana, czy teraz zdecyduje się wyciągnąć rękę do Agnieszki Woźniak-Starak . Jak zareagowała?

– Wychodzenie z inicjatywą, żeby się pogodzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie i ja wiem, jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam, wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja nie chcę po prostu nic mówić. Niepotrzebne jest im teraz takie jakiekolwiek komentowanie — powiedziała Doda w rozmowie z Wideoportalem.

Doda

Wiele osób nie spodziewało się, że Doda , znana z kontrowersyjnych wypowiedzi, będzie tak powściągliwa w swojej wypowiedzi na temat tragedii, jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak. Fani doceniają klasę, z jaką odniosła się do dramatu znanej dziennikarki.

Co się dzieje z Agnieszką Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża na kilka tygodni zniknęła z mediów społecznościowych i zrezygnowała z pracy w telewizji. Jej miejsce w nowej edycji programu Big Brother zajęła Gabi Drzewiecka. Dwa tygodnie po śmierci męża dziennikarka zamieściła poruszający wpis, w którym zwróciła się do fanów i przyjaciół.

doda

– Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie […]. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam — napisała na Instagramie .

Pod wyznaniem Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się kilkanaście tysięcy komentarzy, od osób, które chcą ją wesprzeć. Głos zabrały między innymi a także fanki dziennikarki, które mają za sobą podobne historie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep, któremu niestraszny zakaz handlu. Take & Go ruszyło w Poznaniu
  2. Choroba syna zmusiła ją do rezygnacji z kariery aktorskiej. Była gwiazdą „Na Wspólnej”
  3. Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?
  4. Magdalena Ogórek i jej zachowanie na wizji. Widzowie TVP byli zniesmaczeni
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: Wiedoportal

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Piotr Wysocki. Gwiazdor "Czterech pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy" zginął w pożarze
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowa partnerka zachwyciła fanów jedną cechą. Marcin Hakiel za to oberwał
Czytaj więcej >
Marta Kulik

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]