Lelum.pl > Samo Życie > Media obiegły informacje o rzekomym zdjęciu Dody całującej się z przystojnym blondynem. Mężczyzna wyznał jej miłość, już zablokował swoje konto
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 19.11.2020 20:38

Media obiegły informacje o rzekomym zdjęciu Dody całującej się z przystojnym blondynem. Mężczyzna wyznał jej miłość, już zablokował swoje konto

fot. instagram.com/mistermaxhodges

Doda i Max Hodges z pewnością są sobie bardzo bliscy. Ostatnio mężczyzna dodał zdjęcie, jak całuje się z kobietą, która jest łudząco podobna do słynnej wokalistki. Wcześniej w komentarzach na Instagramie Max wyznał jej miłość po polsku. Portal Plotek próbował się skontaktować z artystką w tej sprawie, jednak piosenkarka nie odpisuje, pomimo tego, że wyświetliła wiadomość. Jej przyjaciel zablokował również konto na Instagramie. Pod ostatnim zdjęciem sugerował, że się zaręczyli.

Doda spędza wakacje w Turcji. Jak się okazuje jest na nich nie tylko z koleżanką, lecz także niejakim Maxem Hodgesem, amerykańskim muzykiem. Od wielu miesięcy wstawia wspólne zdjęcia z wokalistką.

Plotek: Doda na wakacjach z tajemniczym blondynem?

W ostatnich miesiącach Doda była całkowicie pochłonięta pracą nad najnowszym filmem Dziewczyny z Dubaju. Nic więc dziwnego, że pomimo panującej pandemii postanowiła udać się na zasłużony odpoczynek.

Jednak okazuje się, że wakacji nie spędza sama. Gwieździe towarzyszy jej koleżanka, którą wokalistka pokazuje na InstaStory, ale portal Plotek szybko ustalił, że jest z nimi ktoś jeszcze. To niejaki Max Hodges, amerykański muzyk.

Na ich profilach w mediach społecznościowych w tym samym czasie trafiły bardzo podobne zdjęcia. Oboje pozują na nich na tym samym tarasie, z którego rozciąga się identyczny widok.

Z pozostałych fotografii na Instagramie wynika, że znają się już od dłuższego czasu. Pierwsze ich wspólne zdjęcie trafiło do mediów społecznościowych prawie równo rok temu. Za pośrednictwem Instagrama często dzielił się zdjęciami, na których można zobaczyć Dodę.

Ostatnio mężczyzna dodał zdjęcie, na którym całuje się z kobietą, która łudząco przypomina Dorotę. W opisie sugeruje, że się zaręczyli.

— Jeśli myślałaś, że żartuję — czytamy pod zdjęciem, pod którym możemy zobaczyć również emotikonę przedstawiająca pierścionek zaręczynowy.

  1. Spektakularna oferta w Lidlu. Produkty, o których marzą tysiące kobiet już od dziś za śmieszne pieniądze
  2. Na jaw wyszło, czym zajmowała się Danuta Martyniuk zanim została żoną Zenka. Jej wykształcenie powala
  3. Figura pokazała obłędnie piękną córkę. Na najnowszym zdjęciu pozują tuż po niesamowitej metamorfozie

Doda nie odpowiada na wiadomości

Inne portale zdążyły już opublikować artykuły w tej sprawie. Fani Dody w komentarzach pod jej zdjęciami zaczęli się dopytywać, czy wokalistka ma zamiar odnieść się do medialnych doniesień. Niektórzy domagają się wyjaśnień. Jak na razie piosenkarka milczy w tym temacie.

— Załamałam się po ostatnim artykule. Doda serio??

— Czy odniesie się pani jakoś do artykułu opublikowanego na WP kobieta? — pytają.

Redakcja Plotka również postanowiła skontaktować się z wokalistką w tej sprawie. Chcieli ją zapytać o znajomość z długowłosym blond muzykiem.

Według relacji portalu wynika, że piosenkarka wyświetliła ich wiadomość, jednak nadal nie doczekali się odpowiedzi. Później okazało się, że Max Hodges zmienił ustawienia swojego konta na Instagramie z publicznego na prywatne, a po czasie zablokował również instagramowe konto Plotka.

Oznacza to, że nie można go zacząć obserwować, dopóki mężczyzna nie wyrazi na to zgody. Do tego czasu nie można również oglądać jego zdjęć.

Myślicie, że małżeństwo Rabczewskiej przeszło do historii? WP Kobieta informuje, że w jednym z wywiadów Doda miała powiedzieć, że mąż ją denerwuje i często się kłócą, ponieważ przez pandemię są non stop razem. Pod jednym ze zdjęć z wakacji Dody, jedna internautka otwarcie zapytała się wokalisty, czy ta nie tęskni za mężem.

— Tęsknię — odpowiedziała jej artystka.

To dodatkowo może niektórym nieco skomplikować całą sytuację. Plotek wystosował również mejla do Emila Stępnia, męża Dody, od którego oczekują odpowiedzi w tej sprawie. Sama zainteresowana nadal nie odniosła się do doniesień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda

Na ich profilach w tym samym czasie pojawiło się podobne zdjęcie.

doda

Kobieta ze zdjęcia łudząco przypomina Dodę.

doda

W komentarzach pojawiło się również wyznanie miłości po polsku.

doda

Fani chcą, aby odniosła się do medialnych doniesień.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gigantyczny karambol pod Warszawą. Kilkanaście osób rannych, jedna nie żyje
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Lekarze biją na alarm. Wiele Polek niepotrzebnie zwleka z ważną wizytą, konsekwencje mogą być tragiczne
  4. Pilna konferencja Ministra Edukacji. Będą zmiany w egzaminie ósmoklasisty i na maturze, ważna wiadomość dla każdej mamy i nie tylko
  5. Wiśniewski o liderze Bayer Full: ”Pacjent rzeczywiście, jak włącza jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć”
  6. Dalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łez
  7. Pamiętacie córkę Adama Małysza? Ma już 23 lata, niewiarygodne, jak się zmieniła (FOTO)

Źródła: instagram.com, plotek.pl, kobieta.wp.pl