Doda obecnie przebywa w Meksyku, łapiąc promienie słońca. Gwiazda co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia ze swojego wyjazdu. Ostatnio uraczyła swoich obserwatorów kilkoma kadrami wprost z meksykańskiej ulicy, kiedy to próbowała złapać stopa. Z podpisu pod zdjęciem można wyczytać jednak, że chyba nie udało jej się dopiąć swego. Gwiazda wspomniała też o butach, o które wciąż wypytywali ją internauci. 

Doda korzystając z dni wolnych, postanowiła wybrać się do Meksyku, gdzie czerpie garściami ze słonecznej pogody i tamtejszych uroków natury. Jej fani bacznie obserwują podróż piosenkarki, która co jakiś czas chwali się wakacyjnymi zdjęciami. Oprócz niej samej zainteresowanie wzbudziły klapki gwiazdy, Doda postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i poświeciła im kilka zdań w opublikowanym poście. Kto by pomyślał, że buty wydadzą się tak ciekawe? 

Doda łapie stopa na wakacjach w Meksyku 

Doda nie traci czasu na spędzanie wolnych dni w szarej Polsce, która obecnie pomału zaczyna budzić się do życia po krótkiej, acz intensywnej zimie. Przez większość zimowych miesięcy śnieg nie raczył nas odwiedzić, natomiast przez ostatnie tygodnie bywał conajmniej nachalny. 

Doda postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast zdać się na łaskę kapryśnej pogody. Polska wokalistka wybrała się zatem na wakacje do Meksyku, gdzie słoneczna aura jest tak pewna, jak to, że koronawirus szybko nie zniknie z naszego życia. 

W ostatnim czasie na jej oficjalnym profilu pojawiło się kilka zdjęć, na których pozuje w skąpym stroju tuż przy małoruchliwej ulicy Meksyku. Z opisu pod zdjęciem możemy dowiedzieć się, że gwiazda poczyniła próby złapania stopa, jednak z marnym skutkiem. 

Czyżby ta część świata była odporna na wdzięki naszej królowej? Pewnie szybko nie dostaniemy odpowiedzi na to pytanie, możemy jednak snuć domysły. Być może blask górującego słońca oślepił kierowców, którzy nie zauważyli pięknej damy czekającej na podwózkę. 

Buty Dody przykuły uwagę internautów

Doda publikując zdjęcia z wakacji w Meksyku, zostawiła dla swoich fanów krótką wiadomość. Pierwsza część dotyczyła nieudanych prób złapania stopa: 

Co robię nie tak?! Nigdy nie mogę złapać tego pieprzonego stopa – napisała gwiazda. 

Wokalistka odniosła się również do swoich butów, które, jak wynika z jej wiadomości, wzbudziły ogromne zainteresowanie jej fanów. Okazuje się, że gwiazda dostała mnóstwo pytań o nie:

Pytacie mnie o firmę klapek, bo ciągle w nich chodzę, ano zgubiłam buta (jednego!) z 3 par, które wzięłam (wiem -szo)wiec kupiłam nową parę za 5 dolarów i są mega wygodne, firma no name – poinformowała Doda. 

Jak widać, za dobre obuwie nie trzeba każdorazowo wydawać fortuny. Mamy nadzieję, że Doda w pełni korzysta z urlopu. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com 

Poprzedni artykułArtur Barciś chciał popełnić samobójstwo. W przeszłości przeżył prawdziwe chwile grozy
Następny artykułAnna Kowalska kończy współpracę z TVN. Opublikowała poruszającą wiadomość w związku z odejściem
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.