Doda skomentowała oskarżenia, jakie padły w stronę Radosława Majdana w dokumencie Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, wyprodukowanego przez TVP. Reżyser użył nazwiska byłego męża piosenkarki, wiążąc go bezpośrednio z tym, co działo się w Zatoce Sztuki w sopockich klubach nocnych. Fani zapytali wokalistkę, co sądzi o ewentualnym udziale byłego męża w sprawie. Rabczewska odpowiedziała niemal od razu, w typowym dla siebie stylu.

Choć komentarz Dody, zgodnie z jej zwyczajem, uderza w byłego męża, to jednak staje w jego obronie. Radosław Majdan napisał na swoim Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza, że bywał w Zatoce Sztuki, a co dopiero mógłby mieć ze sprawą odbywających się tam przestępstw cokolwiek wspólnego. 

Doda broni Radosława

Nic się nie stało to film stworzony przez Sylwestra Latkowskiego z ramienia TVP. Po emisji filmu w telewizji odbyła się debata z udziałem reżysera, który opatrzył komentarzem swoje dzieło, a także użył wielu znanych nazwisk polskiego świata show-biznesu, sugerując udział w przestępstwach.

Doda na swoim profilu na Instagramie zapytała swoich fanów, jakie mają zdanie na temat filmu i debaty. Opinie były zróżnicowane, ktoś wspomniał o Majdanie i wtedy padło pytanie do wokalistki:

– Nie wiem, co mam sądzić, ale padły mocne słowa, także pod adresem człowieka, którego chyba bardzo dobrze znasz. Ciekawe, co Ty o tym sądzisz?

Piosenkarka odpowiedziała jednym zdaniem:

– Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję.

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Radosław Majdan wydaje oświadczenie

Piłkarz umieścił na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zaprzeczył zarzucanym mu kontaktom z właścicielami Zatoki Sztuki, zaznaczył także, że nie był bywalcem tego miejsca. 

Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę -napisał były piłkarz.

W przeciwnym razie Radosław Majdan ma zamiar skierować sprawę do sądu. Podobne oświadczenie, ale już z jawnym zamiarem posądzenia Latkowskiego wydał Borys Szyc.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
fot. youtube.com /Plotek.pl

Doda chciała poznać zdanie swoich fanów na temat głośnego dokumentu. Fani nie omieszkali zapytać gwiazdy o byłego męża.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Co sądzicie o najnowszym filmie „nic się nie stało”, a co najważniejsze o tym co padło na debacie ?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zdanie fanów jest zróżnicowane.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa.

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan stanowczo zaprzeczył wszelkim insynuacjom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  2. Możliwe wielkie zmiany w urlopach. Polacy mają powód do złości
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Wiadomości TVP nie zwalniają tempa. Rodzina Tusków i Komorowski w materiale o filmie Latkowskiego

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułWpadka Kasi Cichopek, którą zapamiętamy na lata. Zgarnęła astronomiczną sumę
Następny artykułPokazała, jak w krótką chwilę pozbyć się robaków z truskawek. Nagranie obiegło sieć, ”Już nigdy ich nie zjem”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl