Doda nie ukrywa, że bardzo żałuje błędu z młodości. Wiele lat temu zrobiła coś głupiego, a dziś musi przez to cierpieć! Konsekwencje są poważne – niedawno fani zwrócili uwagę na spory plaster na jej ciele. Przed nią jeszcze długa droga, zanim upora się z niechcianą pamiątką z przeszłości!

Doda jest szczęśliwą mężatką, dlatego od miesięcy próbuje pozbyć się pamiątek po burzliwym związku z Radosławem Majdanem. Piosenkarka usuwa tatuaże, co jest niezwykle bolesne i czasochłonne. Jakiś czas temu informowała, że nie będzie relacjonowała przebiegu usuwania, jednak nie ukrywa, że proces wciąż trwa.

Doda: tatuaże

Choć małżeństwo Dody i Radosława Majdana zakończyło się w 2008 roku, to wokalistka wciąż ma po nim ślady na swojej skórze. Wiele lat temu wytatuowała hebrajskie imię byłego już męża na przedramieniu, które później zakryła słowem nieśmiertelność. Teraz chce ostatecznie pozbyć się błędów młodości.

doda
instagram.com/dodaqueen

Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból… Ale wiadomo, głupota boli. Zastanówcie się dziesięć razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja – powiedziała kilka miesięcy temu w rozmowie z Super Expressem.

doda
instagram.com/dodaqueen

Proces usuwania wciąż trwa, dlatego gwiazda musi zakrywać plastrem niemal całe przedramię, o czym kilka dni temu poinformowała na Instagramie. Jak donosił Super Express, Doda planowała pozbyć się też serduszka i inicjałów Radosława z miejsc intymnych oraz tatuażu na żebrach.

Kim jest mąż Dody?

Mąż Dody jest producentem filmowym. W tej roli debiutował w 2013 roku, pracując nad filmem Last minute w reżyserii Patryka Vegi. Później wyprodukował filmy takie jak Służby specjalne, Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety i Pitbull. Ostatni pies. Wcześniej pracował na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Doda
Fot. Instagram @dodaqueen

Doda i Emil Stępień zaręczyli się w Hiszpanii w 2017 roku. 14 kwietnia 2018 wzięli seketny ślub, który utrzymywali w tajemnicy do ostatniej chwili. Nawet ich najbliżsi nie wiedzieli, że lecą na ceremonię. Kilka dni temu piosenkarka poinformowała, że ze względu na potrzebę prywatności nie chce już publikować zdjęć i nagrań z mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bunt w Biedronce. Oskarżają sieć o okradanie kasjerów
  2. Majka Jeżowska wyznała, że była molestowana przez księdza. „Deprawowanie odbywa się w szkole, ale na lekcjach religii”
  3. Kochasz husky? Istnieje kawiarnia, gdzie możesz pobawić się z całym stadem słodkich psiaków
  4. Dorota Szelągowska w końcu pokazała syna. Niezły z niego przystojniak, fanki zachwycone
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl