Doda w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim doświadczeniu seksualnym, jakim było współżycie z kobietą. Gwiazda od lat jest znana ze swojej kontrowersyjności nie tylko na scenie, lecz także w życiu prywatnym. Powiedziała, że było „bardzo fajnie” i „trzeba spróbować”. O wszystkim informuje nas Radio Zet.

Doda jest z pewnością jedną z barwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Dorota Rabczewska często szokuje opinię publiczną swoimi zachowaniami czy wypowiedziami. Teraz bez zażenowania opowiedziała o swoim seksie z kobietą oraz masturbacji.

Doda o seksie z kobietą

Przypomnijmy, że ostatnio o artystce zrobiło się bardzo głośno, a wszystko za sprawą jej domniemanego romansu z zagranicznym aktorem Maksem Hodgesem. Podobno długowłosy blond surfer miał się jej oświadczyć.

Dorota Rabczewska jakiś czas temu zaskoczyła ludzi swoją wypowiedzią na temat seksu. Publicznie wspominała swoje doświadczenie związane ze współżyciem z kobietą. Super Express przypomniał jeden z jej wywiadów.

Wokalistka szczerze w nim opowiedziała o seksualnych preferencjach. Bez wstydu stwierdziła też, że kobiety powinny się masturbować.

— Kobieta, która nie spróbowała seksu z kobietą, nie może się wypowiadać na temat seksu. Spróbowałam seksu z kobietą i było bardzo fajnie. Ona była specyficzna i bardzo mnie podniecała. Nie działał na mnie kształt biustu ani to, że była piękna. Miała w sobie coś z faceta, ale była kobieca. Dobre połączenie — powiedziała, jak cytuje ją Radio Zet.

Dodała, że nie żałuje tego doświadczenia. Jednocześnie stwierdziła, że mogła się przekonać, że nigdy nie będzie lesbijką.

  1. Mężczyzna biegł przez las i nagle usłyszał porażające odgłosy. Zamarł, kiedy zobaczył co znajduje się w zaroślach
  2. Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety. Odnaleziono ciała dwóch osób, w akcji prokuratura
  3. Niemowlak wylądował w szpitalu, kiedy lekarz otworzył jego buzię, zamarł. Natychmiast wezwano policję, rodziców aresztowano

Doda: kobieta powinna się masturbować, żeby mieć udane życie seksualne

Jeśli myślałyście, że to koniec przemyśleń znanej wokalistki, bardzo się mylicie. Piosenkarka przyznała, że w łóżku, tak samo jak w życiu, nie znosi rutyny.

— Nienawidzę rutyny ani w życiu, ani w łóżku. W ogóle mi się nie chce kochać, jak mam ciągle robić to samo, w tej samej pozycji. W szukaniu doznań łatwo przekroczyć granicę i wtedy popadamy w śmieszność. Przebieranki tak, ale już kulka w buzi mnie nie bawi. Trzeba być ostrożnym w eksperymentach — wyznała.

Podkreśliła też, że kobieta, która chce mieć udane życie seksualne, powinna zacząć się masturbować. W ten sposób najpierw nauczy się seksu sama ze sobą, aby później móc dzielić się tymi erotycznymi doświadczeniami z mężczyzną.

— Uczyłam się seksu sama ze sobą. Jeśli kobieta nie potrafi dać sobie sama rozkoszy, to nie potrafi też dobrze nakierować mężczyzny. Facet — chociażby nie wiem, jakim był kochankiem, Casanovą — po prostu nie da rady jej usatysfakcjonować — ocenia gwiazda.

Zgadzacie się z jej opinią?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Doda opowiedziała o swoim seksie z kobietą.

doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Przyznała, że było „fajnie”.

doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Dodała również, że kobiety powinny się masturbować, aby poznać swoje ciało i potrzeby oraz w przyszłości lepiej nakierowywać kochanków.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Makabryczne zdarzenie pod Warszawą. Doszło do ataku przy użyciu niebezpiecznego narzędzia
  2. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  3. Staruszek poprosił pielęgniarkę, żeby posprzątała jego lodówkę. Zajrzała do środka i nagle wybiegła z mieszkania, nie mogła znieść widoku
  4. Pamiętacie Norberta z „M jak miłość”? Mariusz Sabiniewicz nie żyje od kilku lat, jego ostatnie chwile były wstrząsające
  5. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  6. Kot rzucił się w stronę płaczącego dziecka. Sekundę później dzieje się niemożliwe, rodziców zamurowało
  7. Ktoś zakłada pułapki na zwierzęta. Zginął ukochany owczarek niemiecki, musiał cierpieć wiele godzin

Źródło: radiozet.pl

 

Poprzedni artykułPołóż zgniecioną folię aluminiową na rozgrzanej patelni. Efekt przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania
Następny artykuł3 najrzadsze znaki zodiaku na świecie. Niesamowite, że jest ich tak mało
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl