Doda wyznała ostatnio, że zmaga się z niespotykaną chorobą. Przyznała, że ból, który odczuwa, doprowadza ją wręcz do szału. Poprosiła fanów o pomoc, by odkryć, co jej dolega.

Święta Bożego Narodzenia piosenkarka spędziła w rodzinnym Ciechanowie. Mimo że święta upłynęły w doskonałym, rodzinnym gronie, to jednak ich koniec bardzo ją zaskoczył. Właśnie wtedy dopadła ją dziwna dolegliwość. Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć – napisała.

Doda: co jej dolega?

W tym roku święta zakończyły się dla Dody dosyć nieszczęśliwie. Gwiazdę obudziła w nocy rzadko spotykana dolegliwość. Piosenkarka wyznaje, że usłyszała w uchu pisk, który był nie do zniesienia. Po ciężkiej nocy zdecydowała się na swoim InstaStories opowiedzieć fanom, co ją spotkało.

– Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem – powiedziała gwiazda.

Doda postanowiła zapytać swoich wielbicieli o poradę. Nie miała pojęcia, co zrobić, aby zakończyć uporczywy pisk. Wyznała również, że odgłos jest wprost nie do zniesienia.

– Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie… ratunku – dodała.

Doda wykluczyła, także inne schorzenia. Przyznała, że nie ma zapalenia, a także zatkanych uszu. Nie czuła także żadnego dokuczliwego bólu.

Czy Doda poszła do lekarza?

Piosenkarka najwyraźniej stwierdziła, że porady internautów to stanowczo za mało, dlatego też następnego dnia udała się do specjalisty.

– Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero.. Błona, cytuje: różowo, szara, idealna. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać – wyjaśniła.

Doda będzie musiała pójść jeszcze na kilka innych badań, takich jak badanie słuchu oraz ucha wewnętrznego. Zapewnia jednak, że jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i na pewno poinformuje ich o tym, co jej dolega. Mamy jednak nadzieję, że artystka na dniach poczuje się już dużo lepiej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
instagram.com/dodaqueen

Doda cierpi na niespotykaną chorobę.

doda
instagram.com/dodaqueen

Było to dla niej nieprzyjemne zakończenie świąt Bożego Narodzenia.

doda
instagram.com/dodaqueen

Artystka zmaga się z dokuczliwym piskiem w uchu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: fakt.pl

 

Poprzedni artykułAwokado na włosy daje piorunujące efekty. 2 niewiarygodnie proste przepisy
Następny artykułMaryla Rodowicz opowiedziała o życiu po rozwodzie. Wyznała, jak czuje się jako singielka
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.