Doda swoimi ostatnimi zdjęciami na Instagramie mocno zaniepokoiła swoich fanów. Przyjrzeliśmy się im i uważamy, że ich obawy nie są bezpodstawne. Artyska naprawdę bardzo schudła! Zdjęcia pod tekstem.

Doda niedawno wzięła ślub ze swoim partnerem Emilem Stępniem, z którym przymierza się do wyprodukowania filmu na podstawie książki Dziewczyny z Dubaju autorstwa Piotra Krysiaka.

Co się dzieje z Dodą?

Artystka ostatnimi czasy znacząco schudła. Co jest tego powodem? Ferwor przygotowań do ślubu ze Stępniem, który odbył się przecież stosunkowo niedawno czy może stres związany z pracą? A może Doda po prostu chciała schudnąć? Zobaczcie najnowsze zdjęcia piosenkarki. Jej figura różni się od tej do której zdążyliśmy się przyzwyczaić. Zmiana na plus czy na minus? Ocenę pozostawiamy wam. Naszym zdaniem, Doda lepiej prezentowała się w nieco pełniejszych kształtach.

Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Do jej największych hitów należą Bad Girls, Nie daj się czy Katharsis. Ostatnio spróbowała swoich sił także w aktorstwie. Wystąpiła w filmie Władysława Pasikowskiego, Pitbull. Ostatni pies. Był to jej niewątpliwy sukces.

Zobaczcie, co myśli o współpracy z reżyserem:

–  Jest pedantyczny, ale dla osoby, która pierwszy raz była na planie, to jest bardzo komfortowa sytuacja. Bałam się, że coś nie wyjdzie. Tu wszystko było pod kontrolą i człowiek czuł się bezpiecznie. A przy okazji miał kontakt z wizjonerem, który ma w głowie już uporządkowany obraz. Nie było czegoś takiego: a spróbujmy to, a spróbujmy inaczej – może się uda, może nie uda. – wyznała w wywiadzie dla portalu film.dziennik.pl

Doda – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Doda
Fot. Instagram @dodaqueen
Doda
Fot. Instagram @dodaqueen
Doda
Fot. Instagram @dodaqueen

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źrodło: zeberka.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.