Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda doi męża z pieniędzy. Wymaga, aby było „bogato i światowo”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 30.04.2018 13:54

Doda doi męża z pieniędzy. Wymaga, aby było „bogato i światowo”

Doda
instargram

Doda to świeżo upieczona mężatka. Mimo że przez ostatnie 2 lata wypierała się relacji z biznesmenem Emilem Stępniem, 14 kwietnia wyszła za niego za mąż. Potajemny ślub odbył się w Hiszpanii. Na uroczystości bawiło się jedynie 50 gości, mimo to, wesele kosztowało ponad 800 tysięcy złotych. Bycie mężem Dody to droga sprawa.

Jak donosi informator dziennika Fakt przed Emilem Stępniem kolejne duże wydatki. Małżonek obiecał, że pomoże w finansowaniu nowej trasy koncertowej Dody.

Doda potrzebuje 200 tys na show

O całej sprawie informuje tabloid Fakt, który dotarł do informacji od przyjaciela rodziny Dody.

– Niedawno poprosiła Emila o 200 tys. na nowe stroje i elementy scenografii, które wszystkich oszołomią. Ma być na bogato i światowo. Powiedział, że zapłaci tyle, ile jego ukochana będzie chciała – zwierza się informator Faktu.

Doda znana jest z tego, że nie lubi oszczędzać. Jej koncerty i występy są zawsze robione z wielką pompą. Tancerze, scenografia, pirotechnika i drogie stroje samej artystki bardzo dużo kosztują. Organizatorzy koncertów nie są stanie sprostać każdej zachciance królowej show-biznesu.

Mąż zapłaci za zachcianki Dody

Jak donosi informator dziennika to właśnie Emil ma dołożyć około 200 tysięcy złotych do show artystki, aby wszystko było tak jak sobie zaplanowała. Doda zawsze powtarzała, że jest niezależną kobietą i sama jest w stanie sobie wszystko zapewnić. Może zmieniła zdanie? W końcu Stępień jako producent filmowy bardzo dobrze zarobił na Pitbullach. Sama Doda nie skomentowała jeszcze sprawy.

Do końca wakacji w kalendarzu koncertowym Dody widnieje 30 koncertów, w tym występ na majowym Sopot SuperHit Festiwal. To właśnie ten występ może okazać się najdroższy dla Dody i Emila. Nie od dziś wiadomo, że artystka lubi dobrze zainwestować w swoje telewizyjne show. Teraz kiedy jest żoną wziętego producenta i sama zaczęła zajmować się różnymi biznesami jest w stanie wydać jeszcze więcej niż zwykle.

Myślicie, że ukochany zdoła zadowolić swoją wymagającą żonę?

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTÓW DODY

Doda koncert
Doda koncert
Doda koncert

ZOBACZ TEŻ:

  1. To koniec Azja Express. Program ma nową nazwę
  2. Michał Wiśniewski miał wypadek, ma uraz kręgosłupa. To koniec z koncertami?
  3. „Alfie Evans został zamordowany”. Sprawa trafiła do prokuratury
  4. Mroczna karta Jackowskiego. Zlecał mordy z zimną krwią, jasnowidz mu pomógł