Doda w ostatnim czasie spełnia się nie tylko muzycznie. Niedawno premierę miał przecież film „Dziewczyny z Dubaju”, którego była producentem. Jak się okazuje, na tym nie koniec, bo wokalistka chce się sprawdzić w kolejnej roli.

Co ciekawe, na nowy pomysł wpadła wraz z Krzysztofem Stanowskim, bardzo popularnym w ostatnich miesiącach dziennikarzem sportowym. Skąd to nietypowe połączenie?

Doda i Krzysztof Stanowski mają wspólne plany

Doda pojawiła się w programie Krzysztofa Stanowskiego 2 dni temu. „Hejt Park” z jej udziałem, bo tak nazywa się to show, okazał się wielkim hitem. Opublikowany w serwisie YouTube materiał ma już ponad milion wyświetleń, a wiele wątków w nim poruszonych zostało podchwyconych przez inne media. Wokalistka była tak zadowolona z efektu i samego przebiegu trwającej 2 godziny rozmowy, że postanowiła stworzyć podobne show!

Dziś opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym wraz z Krzysztofem Stanowskim zapowiada, że po sukcesie ich rozmowy zdecydowali się na wspólny program. Jak wytłumaczyli, będzie on emitowany raz w tygodniu i podobnie jak w „Hejt Parku” będzie uwzględniał interakcję telefoniczną z widzami. W znacznej mierze to właśnie ten aspekt sprawia, że wspomniane show dziennikarza jest tak chętnie oglądane.

Doda i Krzysztof Stanowski są bez wątpienia z dwóch różnych światów. O czym wobec tego mają rozmawiać w ramach swojego talk-show? Jak zapowiedziała wokalistka, będą poruszać wszystkie aktualne i gorące kwestie, choć głównie te dotyczące show-biznesu. Podkreśliła przy tym, że nie będą mieli żadnych tematów tabu.

– To znaczy ja jakieś tam mam, to Dorota nie ma – dodał żartobliwie dziennikarz.

Jak w takim razie przebiegał „Hejt Park” z Dodą, że aż tak się udał? Widzowie dopytywali ją o najróżniejsze rzeczy. Poruszono kwestie raperów, proponujących jej swoje teksty, a także wątek nieudanej przygody ze sportem Doroty. Nie zabrakło też śmiechu i niewybrednych żartów. Widać było, że obydwoje świetnie się dogadywali, więc wspólny program może wypaść naprawdę nieźle.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl