Kora zmarła w sobotę, 28 lipca. Ta informacja dosłownie wstrząsnęła mediami i wszystkimi fanami piosenkarki. Mnóstwo gwiazd zdecydowało się pożegnać legendarną liderkę zespołu Mannam. To, co zrobiła Doda, przebiło wszystko. Piosenkarka oddała hołd w wyjątkowo spektakularny sposób.

W minioną sobotę zmarła Kora. Wokalistka, która przez lata zmagała się z chorobą nowotworową, odeszła. To smutna wiadomość nie tylko dla jej najbliższych, ale i dla całej Polski. Artystka była jedną z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie muzycznej. Dodatkowo przez ostatnie lata była jurorką, w kochanym przez Polaków programie Must be the music, stacji Polsat.

Gwiazdę pożegnało mnóstwo osobowości ze świata mediów, m.in. Tomasz Raczek, Karolina Korwin-Piotrowska, Martyna Wojciechowska i Agnieszka Maciąg. Doda, również postanowiła pożegnać artystkę.

Kora nie żyje. Doda pożegnała ją w piękny sposób

Dorota Rabczewska, którą lepiej znamy pod pseudonimem Doda – zamieściła zdjęcie z Korą na swoim Instagramie. Całość odpisała wzruszającym opisem:

– Teraz będziesz oglądać rój motyli tak długo, jak zechcesz. Do zobaczenia.

To jednak nie wszystko! To, co zrobiła Doda na koncercie, wzruszyło nie tylko jej fanów, ale również fanów Kory. Podczas koncertu w Murowanej Goślinie piosenkarka zaśpiewała jeden z hitów legendarnego Mannam. Krakowski spleen, który wykonała piosenkarka, został odśpiewanym razem ze wszystkimi jej fanami.

Piękny gest, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maffashion pokazała piękną suknię. Szykuje się do ślubu z Czarkiem?
  2. Anna Wintour odchodzi z Vogue’a? Na ostatniej okładce ma być SPEKTAKULARNA gwiazda
  3. Surowa mentorka z „Projekt Lady” przerwała milczenie. Szczerze o traumie z młodości
Poprzedni artykułPaznokcie inspirowane żelkami
Następny artykułWiemy, jak będą wyglądać pierwsze urodziny Meghan Markle jako księżnej