Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda ma poważne problemy ze zdrowiem
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 23.04.2018 19:15

Doda ma poważne problemy ze zdrowiem

Doda
youtube.com

Doda niecałe dwa tygodnie temu zaskoczyła wszystkich, biorąc sekretny ślub z Emilem Stępniem. Nie ma wątpliwości, że piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Każdy jej ruch śledzony jest przez tysiące fanów, mają teraz oni powody do zmartwień, ich idolka właśnie wróciła ze słonecznej Hiszpanii i niestety okazuje się, że piosenkarka jest poważnie chora. 

Dokładnie 14 kwietnia Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda, wzięła ślub ze swoim przyjacielem, producentem filmowy – Emilem Stępniem. Zakochani wzięli cywilny ślub w Ciechanowie, rodzinnym mieście artystki, natomiast uroczyste zaślubiny odbyły się w hiszpańskim mieście Marbella.

Dla wszystkich fanów artystki było to spore zaskoczenie. Doda w wielu wywiadach podkreślała, że nie zamierza się z nikim związać, a Emil jest jedynie jej serdecznym przyjacielem. Okazało się, że zagrała wszystkim mediom plotkarskim na nosie i zdołała ukryć swoje plany przed wszystkimi.

Doda ma poważne problemy ze zdrowiem

Piosenkarka wraz z mężem zdecydowała się zostać w Hiszpanii jeszcze na kilka dni. Prawdopodobnie to, to było przyczyną choroby, o której piosenkarka poinformowała na swoim Instagramie. Powiedziała wówczas, że ma 38 stopni gorączki.

Na filmikach było słychać, że Doda ma poważne problemy z mówieniem. Po powrocie do Polski piosenkarka wraz z mężem, mimo choroby pojawiła się na gali charytatywnej Polish Business Women Awards,  podczas której odebrała nagrodę w kategorii „wybitna osobowość”. W przemówieniu pomógł jej świeżo upieczony mąż, Emil. Wygłosił mowę i podziękował w imieniu żony. Niestety, piosenkarka całkowicie straciła głos i nie była w stanie zrobić tego osobiście!

Mamy nadzieje, że Doda szybko wróci do pełni zdrowia. I zazdrościmy oddanego małżonka 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na pierogi ruskie
  2. UPS! Instagram ograniczył konto Deynn
  3. Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie