Doda może śmiało powiedzieć, że rok 2018 jest dla niej przełomem w karierze. Artystka skupiła się na koncertowaniu, wystąpiła w hitowym filmie akcji i co dla niej najważniejsze, wyszła za mąż za Emila Stępnia. Problemy z prawem jak widać nie przeszkadzają jej w rozwoju kariery. Dostała nagrodę od portalu Plejada za metamorfozę roku. Podczas przemowy powiedziała bardzo ważne słowa. 

Dorota Doda Rabczewska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia i jednocześnie wywołująca najgłośniejsze skandale w polskim showbiznesie. Wystarczy tu przypomnieć choćby początki jej kariery i skandal związany z uprawianiem przez nią seksu w toalecie, gdy była uczestniczką jednego z reality show. Na przestrzeni lat nie zwalniała z szokowaniem i wywoływaniem skandali – nie tak dawno temu pobiła na imprezie „Niegrzeczni” Agnieszkę Woźniak-Starak-Szulim, za co musiała odpowiadać przed sądem.

Doda wspiera Marinę

Piosenkarka postanowiła wypowiedzieć się na temat uszczypliwych uwag odnośnie swojej koleżanki po fachu, Mariny. Marina Łuczenko jest obecnie w ciąży z Wojtkiem Szczęsnym, popularnym bramkarzem polskiej reprezentacji.

– Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego! Wszyscy jak tu siedzimy powinniśmy zareagować, ponieważ udawanie, że nas to nie dotyczy tylko pozwala na takie działanie – powiedziała Doda podczas swojej przemowy.

Zatroskana Doda zaapelowała o zakończenie hejtu i nagonki na celebrytów. Według niej, daje to przykład młodym osobom, aby wyżywały się na słabszych.

– Powinniśmy innym dawać przykład, bo później wszyscy są w szoku, że 14-letni Kacper popełnia samobójstwo, bo w szkole ma nagonkę bo nosi rurki, że Dominik się wiesza, ponieważ wszyscy się śmieją, że jest gejem… Sorry, nasz show-biznes daje przykład taki, jaki daje… – mówiła zatroskana Doda.

Bez wątpienia przemowa Dody była jedną z najbardziej wyraźnych podczas Gali Plejady. Jej emocjonalny charakter niesie za sobą bardzo ważne przesłanie. Zgadzacie się ze słowami Dody?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gimper nie żyje”. Tajemniczy film na kanale młodej gwiazdy YouTube
  2. Pokazała cellulit, żeby obśmiać tytuły Pudelka. Aktorka walczy z hipokryzją
  3. Przykre informacje. Fani żegnają Monikę Kuszyńską
Poprzedni artykułZa te informacje mogliby go zamknąć. Mietczyński ujawnił kulisy swoich nagrań
Następny artykułKate i William zawsze kucają, gdy mówią do swoich dzieci. Robią to z istotnego powodu
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.