Nie jest żadną tajemnicą fakt, że Doda w młodym wieku wybierała między karierą wokalną a sportową. Miała bowiem predyspozycje do tego, by być profesjonalną lekkoatletką. Mało kto może jednak wiedzieć, ile ze sportem ma wspólnego jej tata, Paweł Rabczewski.

Doda opublikowała ostatnio na swojej instagramowej relacji fotkę, na której widać, jak prezentuje się sylwetka jej ojca pomimo tego, że mężczyzna ma już 72 lata na karku. Wciąż imponuje formą.

Doda pokazuje, jak wygląda jej ojciec – Paweł Rabczewski

Doda często publikuje w swojej relacji zdjęcia lub nagrania bez kontekstu, do poczynienia których zainspirowała ją jakaś nagła sytuacja lub myśl. Tak było ostatnio, ponieważ znikąd wrzuciła fotkę z ojcem. Nie było to jednak typowe, rodzinne zdjęcie.

Widać bowiem na nim napiętego Pawła Rabczewskiego, który, niczym wprawiony kulturysta, eksponuje swój biceps. Ten jest naprawdę ogromnych rozmiarów. Mało tego, ręka mężczyzny jest też ewidentnie wyrzeźbiona, co świadczy o tym, że wciąż jest w świetnej formie.

Chyba każdy, kto natrafił na to zdjęcie, mógł być pod wrażeniem. Nie inaczej było zresztą w przypadku samej Dody. Ta na fotce wskazuje bowiem na biceps taty i robi wyraźnie zdumioną minę. Nie ma wątpliwości, że jest dumna, że jej ojciec pomimo zaawansowanego wieku tak świetnie się prezentuje.

Kim jest Paweł Rabczewski, ojciec Dody?

Jak się okazuje, Paweł Rabczewski zawdzięcza swoją sylwetkę w tym wieku wieloletnim nawykom. Choć córka nie wybrała kariery sportowca, on kroczył tą ścieżką za młodu i to jeszcze z sukcesami. Mężczyzna był bowiem utytułowanym sztangistą.

W przeszłości osiągał sukcesy na zawodach międzynarodowych. Jest wicemistrzem świata i Europy. Z tych czempionatów w innych latach przywoził także brązowe medale. Mało tego, przed karierą sztangisty realizował się jako kulturysta, ale w tamtych czasach w naszym kraju było to dosyć niszowe zajęcie, dlatego później przerzucił się na sporty siłowe.

Zobacz zdjęcie:

Doda
instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda dostanie własne reality show. Już we wrześniu będziemy oglądać jak szuka męża
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl