Doda pokazała filmik, na którym przyjaciółka zmienia jej opatrunek. Wokalistka ostrzegała fanów, by nie robili tego, co ona. Co się stało wokalistce?

Okazało się, że Doda postanowiła usunąć tatuaż. Jest to tatuaż, który zrobiła sobie na przedramieniu. Była wtedy zakochana w Radku Majdanie. Doda wytatułowała sobie napis kochać Radek w języku hebrajskim. Z błędem…

Doda usuwa tatuaż

Po rozstaniu Doda postanowiła przerobić tatuaż na napis Nieśmiertelność. Jednak napis zaczął przeszkadzać artystce. Okazało się, że usunięcie podwójnego tatuażu jest bardzo trudne i bolesne.

– Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból… Ale wiadomo, głupota boli – powiedziała wokalistka w rozmowie z Super Expressem w połowie 2019 roku.

Jak widać, minęły dwa lata, a Doda dalej ma wspomniany tatuaż na przedramieniu. Doda przeszła serię zabiegów. Usuwanie tatuażu to długi proces. Artystka pokazała na Instagramie filmik, na którym przyjaciółka robi jej okład na przedramieniu zaraz po kolejnym zabiegu usuwania tatuażu. Widać było, że ta czynność jest dla piosenkarki bardzo bolesna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dobrze wam radzę, kochani. Dziesięć razy przemyślcie te swoje, ku*wa, tatuaże. To jest taki ból przy usuwaniu… To jest taka masakra! Tyle razy robiłam i jeszcze nie zeszło. To jest ból jak zerwane mięso ze skórą – powiedziała na Instagramie wokalistka.

Doda – kariera

Jeszcze niedawno, Doda zajmowała się swoim projektem filmowym – Dziewczyny z Dubaju. Doda ponownie znalazła się w roli producentki filmowej. Podobno, aktorki grające w filmie namawiają ją, by spróbowała reżyserii filmowej…

Piosenkarka napisała na Instagramie, że aktorki grające w filmie Dziewczyny z Dubaju – Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka – namawiają wokalistkę by nie kończyła przygody z filmem.

Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka wciąż namawiają mnie na szkołę reżyserską, ale boję się, że przedsmak mojego talentu można już zobaczyć na naszych zdjęciach w tym poście – napisała pod ich wspólnym zdjęciem Doda.

Film Dziewczyny z Dubaju reżyserowała Maria Sadowska. Premiera, która miała się odbyć w styczniu 2021 roku, zostałą przełożona ze względu na pandemię. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda przestrzega przed bezmyślnym robieniem tatuaży. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Artystka pracowała nad nową produkcją filmową. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl, muzyka.interia.pl