Doda: przyrodnia siostra piosenkarki ma już 20 lat i ponownie próbuje swoich sił w show-biznesie. Kim jest Paulina Zmudczyńska i co teraz robi? Dziewczyna się nie poddaje i dalej walczy o swoje miejsce w polskich mediach. Z jakim skutkiem?

O przyrodniej siostrze Dody zrobiło się głośno w okolicach świąt Bożego Narodzenia w 2012 roku. Media nagłośniły prywatną sprawę ojca piosenkarki sprzed 20 lat, a w show-biznesie wybuchł niemały skandal. Doda: przyrodnia siostra artystki chce za wszelką cenę zostać celebrytką?

Doda: przyrodnia siostra

Święta Bożego Narodzenia w 2012 roku z pewnością nie były spokojne dla rodziny Rabczewskich. DDTVN i program Na Językach zrobiły reportaże o nieślubnej córce ojca piosenkarki-Pawła Rabczewskiego. Kolorowa prasa podchwyciła temat i z rodzinnej sprawy Dody zrobiła małą telenowelę. Paulinie Zmudczyńskiej zainteresowanie mediów i rozwlekanie intymnych historii sprzed lat wcale nie przeszkadzało. Dziewczyna chętnie udzielała wywiadów, a nawet była wraz z mamą gościem w Dzień Dobry TVN.

Jak sama przyznała w rozmowie w programie śniadaniowym, na całym zamieszaniu chciałaby ugrać jak najwięcej dla siebie. Dziewczyna była bohaterką obszernego reportażu w programie Na Językach, w którym to opowiadała o historii romansu jej matki sprzed lat oraz rodzinie Rabczewskich. Ojciec Dody oskarżył TVN o naruszenie dóbr osobistych i skierował sprawę na drogę sądową, która zresztą wygrał. W grudniu 2018 roku, po kilku latach od reportażu na antenie stacji pojawiły się przeprosiny.

Kim jest Paulina Zmudczyńska?

Początkowo Paulinie zależało na zwróceniu uwagi biologicznego ojca, jednak gdy zainteresowanie mediów skupiło się na niej postanowiła to niecnie wykorzystać. Dziewczyna stara się być modelką i wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej kolekcję ubrań od Daniela Jacoba Dali. W kampanii reklamowej wzięła udział wraz z Angeliką Fajcht. W rozmowie z serwisem gwiazdy.wp.pl projektant opowiedział, dlaczego zdecydował się zaprosić siostrę Dody do współpracy.

– Paulina jest jedną z bardziej skromnych, sympatycznych osób, jakie miałem okazję poznać. Kiedy postanowiłem zorganizować sesję zdjęciową mojej kolekcji wybór był oczywisty. Nie mogło na niej zabraknąć Pauliny i Angeliki. Od obu dziewczyn bije mnóstwo ciepła, miłości, a do tego świetnie radzą sobie przed aparatem. Doda mogłaby się wiele nauczyć od swojej młodszej siostry-mówi Daniel Jacob Dali w rozmowie z WP Gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/paulina_zmudczynska

Tak przyrodnia siostra Dody wyglądała podczas studniówki.