Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda skomentowała wygraną w Eurowizji. „Nie trzeba być niewiadomo jaką pięknością”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 14.05.2018 13:08

Doda skomentowała wygraną w Eurowizji. „Nie trzeba być niewiadomo jaką pięknością”

Doda
fot. Instagram/dodaqueen

Doda postanowiła skomentować wygraną w Eurowizji. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się Netta Barzilai, która swoim występem reprezentowała Izrael. Czy Dorota uważa, że wynik Eurowizji był sprawiedliwy? Gwiazda wyjawiła, co najbardziej spodobało jej się w zwycięskim występie. 

Doda jako, że sama jest artystką zabrała głos odnośnie wygranej Netty Barzilai. Piosenkarka stwierdziła, że aby osiągnąć sukces wcale nie trzeba mieć wielkich atutów wizualnych, ani nie trzeba być nad wyraz pięknym. Doda na swoim InstaStory zmieściła filmik, w którym wyraziła radość z podjętej przez jury decyzji.

Doda komentuje wygraną izraelskiej reprezentantki

Finał Eurowizji zdecydowanie należał do Netty Barzilai. Artystka, która występowała na scenie z piosenkę Toy zrobiła rewelacyjne wrażenie na jury i widzach, którzy śledzili występy wszystkich artystów. Nie inaczej było w przypadku Dody, która podczas oglądania Eurowizji, pakowała swoje walizki do Cannes. Artystka nie kryła, że piosenka natychmiast zwróciła jej uwagę, a Netta, która występowała na scenie, wykazała się w jej opinii ogromną charyzmą.

– Pomyślałam sobie, że trochę zbyt skomplikowane zwrotki. Nie jestem w stanie ich powtórzyć, ale refren taki nośni i ona taka charakterystyczna. Uważam, że to dobry wybór. Jury pokazało, że nie trzeba być nie wiadomo jaką pięknością, ważącą 50 kilo i słaniającą się po scenie, bądź kręcącą seksownie tyłkiem. Ale po prostu trzeba być sobą i mieć na siebie pomysł i mieć swój styl sceniczny – co jest najważniejsze. Wszystko inne można sobie jakoś złowić, ale charyzmę i swojego stylu nie. To się ma, albo nie ma. Gratuluję zwyciężczyni – podsumowała wygraną Izraela Dorota.

Z pewnością trzeba jej przyznać rację, że obecne kanony piękna są dość kontrowersyjne, a dzięki wygranej Netty być może nastąpi przełom.

Również myślicie, że reprezentantka Izraela zasłużyła na wygraną? A może mieliście inne typy? Podzielcie się z nami swoją opinią!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Maleńczuk ma nową dziewczynę. To piosenkarka
  2. Katarzyna Cichopek pokazała ciążowy brzuszek
  3. Samobójstwo słynnego polskiego aktora. Nie mógł już wytrzymać

Źródło: se.pl