Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 06.06.2018 16:40

Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz

Doda
Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Doda, znów dostarcza nam rozrywki. Piosenkarka, która niezmiennie od lat wywołuje wokół siebie medialne burze, znów jest w ogniu krytyki. Jedno zdjęcie, całkowicie podzieliło fanów. Niektóre komentarze, są naprawdę nieprzyjemne. Doda skomentowała!

Doda, która jest świeżo upieczoną małżonką, wrzuciła na swoje media społecznościowe nowe zdjęcie. Uśmiechnięta pozuje razem z mężem i dziećmi. Fani jednak zauważyli pewien szczegół, który podzielił ich na dwa obozy.

Zauważyli, że ich idolka nieco się zmieniła. Chodzi o jej…zęby! Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które w dość niepochlebnych słowach komentują jej nowy wygląd.

Niektórzy uważają nawet, że artystka zrobiła sobie krzywdę, a jej zęby są królicze! Doda postanowiła odpowiedzieć, na niepochlebne komentarze.

Doda zrobiła sobie nowe zęby? Fani nie są zachwyceni

Zęby Dody stały się numerem jeden, na jej Instagramie. Fani uważają, że piosenkarka zafundowała sobie mało korzystne licówki.

– Oczywiście, że ma założone licówki. Na początku kariery miała diastemę i zęby miała równej długości. Kocham ją od lat, ale te królicze jedynki nie wiem kto jej doradził.

Doda oczywiście nie pozostawiła całości bez komentarza:

– Nie, nie mam licówek ani innych niezębów. Kiedyś nawet wrzuciłam rentgen szczęki, ale każdy swoje. Nosiłam aparat bardzo długo, ale było warto 🙂

Mamy małe „deja vu”, Doda odniosła się również, do informacji dot. jej operacji plastycznych i komentarza lekarza na ten temat:

– Nie przejmuje się. Przy okazji procesu, który założyłam chirurgowi plastycznemu, który w programie ogłosił dumnie, że mam zoperowane pół twarzy, z własnej woli poddałam się badaniu przez lekarza sądowego każdej części głowy i twarzy ;). Poprosiłam o szczegółowe prześwietlenie i nie mogę doczekać się kiedy ujawnię wyniki sądowe.

Myślicie, że faktycznie coś robiła przy zębach? A nawet jeżeli, to powinno się to komentować w taki sposób?

Doda

ZOBACZ TEŻ:

  1. Netflix ogłosił premierę 6. sezonu „Orange Is The New Black”
  2. Rzeczy, które powinna zrobić każda kobieta. Sprawdź, czy nie przegapiłaś czegoś wyjątkowego!
  3. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brata. CIACHO? ?
  4. Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora