Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda: ślub gwiazdy był wielkim wydarzeniem 2018 roku. Jak wygladał?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 02.01.2019 17:15

Doda: ślub gwiazdy był wielkim wydarzeniem 2018 roku. Jak wygladał?

Doda
Instagram/ Doda

Doda ślub wzięła w kwietniu 2018 roku. Jak na popularną wokalistkę przystało, jej kolejne zamążpójście było w polskim show-biznesie nie lada wydarzeniem. Paparazzi umierali z ciekawości nie tylko dlatego, że piosenkarka słynie z wyrazistego wizerunku i skłonności do oryginalnych kreacji. Dużą zagadką był dla nich też sam pan młody.

Doda: ślub gwiazdy wywołał wiele emocji w polskim internecie. Dorota Rabczewska-Stępień ma w naszym kraju status prawdziwej gwiazdy. Choć wielu uważa ją za królową kiczu, negatywne opinie na temat wizerunku piosenkarki w ogóle nie przekładają się na słuchalność jej utworów. Artystka jest też bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie, gdzie regularnie kontaktuje się z fanami.

Doda: ślub po raz pierwszy

Fani piosenkarki na pewno pamiętają, że wcześniej była ona związana z piłkarzem Radosławem Majdanem. Para poznała się w 2003 roku. Doda: ślub z Radosławem Majdanem. W 2005 roku Dorota Rabczewska i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu. Ich małżeństwo nie trwało jednak długo. W 2008 roku artystka i piłkarz wzięli rozwód. Pomimo tak krótkiego stażu, ich związkiem żyła cała Polska.

Po nieudanym małżeństwie z Radosławem Majdanem, Doda spotykała się także z liderem zespołu Behemoth, Adamem Darskim. Następnie była w związku z Błażejem Szychowskim. Jednak to dopiero Emil Stępień okazał się kolejnym godnym kandydatem na męża!

Doda: ślub cywilny i kościelny

Kim jest Emil Stępień? Kto jest mężem Dody? Drugi mąż 34-letniej Doroty Rabczewskiej jest producentem filmowym. Emil Stępień od swojej małżonki jest starszy o 7 lat. Doda: ślub gwiazdy był wielkim wydarzeniem w 2018 roku! Jak wyglądał ślub Dody? Otóż Rabczewska i Stępień wzięli aż 3 śluby! Jak to możliwe? Pierwsza uroczystość była cywilna i odbyła się w Ciechanowie. Dwie kolejne odbyły się w malowniczej miejscowości Marbella, w Hiszpanii i te już miały charakter kościelny. Ślubu kościelnego piosenkarce i producentowi filmowemu udzielili polscy duchowni z Sandomierza.

Doda ślub wzięła z prawdziwym rozmachem. Szacuje się, że jej ślub kosztował aż pół miliona złotych! Artystka postawiła na bardzo luksusową suknię izraelskiej marki. Jej kreacja mogła kosztować nawet 30-50 tys. złotych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda ślub

Doda i Emil Stępień wzięli ślub kościelny w Hiszpanii.

doda ślub

Wcześniej para wzięła ślub cywilny w Polsce.

doda ślub

Doda słynie z z wyrazistego wizerunku.

doda ślub

Ślub piosenkarki był bardzo wystawny.

doda ślub

Gwiazda często publikuje swoje zdjęcia bez makijażu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin: wiek gwiazdy zadziwia! Dziennikarka wygląda na dużo młodszą
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  3. Miley Cyrus: instagram gwiazdy zdradza wiele prywatnych rzeczy

Źródła: Plotek.pl, Viva.pl, Gala.pl, Wikipedia.pl, Eska.pl