Doda stanie po raz kolejny przed sądem szybciej niż przewidywano. Przed artystką i jej mężem Emilem kolejna rozprawa z oskarżenia jej byłego narzeczonego- Emila H., który oskarżył parę o kilka poważnych przestępstw, za co grozi im nawet kilkanaście lat więzienia. Fakt podał dokładną datę rozprawy.

Doda była w związku z Emilem H. zaledwie rok. Od rozstania minęło już 4 lata – w tym czasie piosenkarka wydała trzy płyty, zagrała w filmie i nawet zdążyła wyjść po raz kolejny za mąż. Niestety, były narzeczony nie daje jej spokoju, co więcej założył jej już kilka spraw w sądzie między innymi… o szantaż. To właśnie w tej sprawie odbędzie się wkrótce rozprawa przeciwko Dodzie i jej mężowi. o co chodzi?

Doda kolejny raz przed sądem

Emil H. założył Dodzie kilka spraw w sądzie, jednak największe emocje budzi ta dotycząca próby wymuszenia miliona złotych oraz zastraszania byłego narzeczonego, wynajętymi bandytami. Właśnie w tej sprawie w listopadzie 2017 roku zatrzymano Dodę w celu złożenia wyjaśnień. Jak donosi dziennik Fakt, pierwsza rozprawa ma odbyć się już 22 maja, a nie jak przewidywano wcześniej na jesieni.

Co więcej, jak informuje Fakt, Emil Stępień na majowej rozprawie będzie odpowiadał również za nakłanianie do stworzenia fałszywych dowodów przeciwko Emilowi H. Jak podaje Fakt, producent filmowy miał ponoć namawiać zbirów, by podrzucili do auta Emila H. kokainę i w ten sposób wrobili go w handel narkotykami.

Doda vs były narzeczony

Życie uczuciowe Dody mogłoby z powodzeniem posłużyć za inspirację do dobrego i pełnego zwrotów akcji serialu. Gwiazda cztery lata po rozstaniu z Emilem H. wciąż musi z nim walczyć w sądzie. Biznesmen oskarżył piosenkarkę nie tylko o szantaż i próbę wyłudzenia pieniędzy, ale o wiele innych, dość nietypowych rzeczy…

Kilka miesięcy po rozstaniu piosenkarki z Emilem H. ten założył Dodzie sprawę w sądzie, by ta oddała wszystkie drogie prezenty, jakie od niego otrzymała, oddała pierścionek zaręczynowy i zapłaciła zaległy podatek od darowizny. Emil H. również oskarżył Dodę o porysowanie samochodu, czy jak ostatnio informował Super Express o… gwałt i nagrywanie go w sytuacjach intymnych. Nie wszystkie sprawy się jeszcze zakończyły, toteż jest niemal pewne, iż polski sąd i show-biznes będzie miał się czym zajmować przez następnych kilka lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
instagram.com@dodaqueen

Przed Dodą kolejna sprawa w sądzie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
Następny artykułKatarzyna Kunda to była dziewczyna Taco Hemingwaya. Byli razem kilka lat
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.