Doda doskonale wie co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę. Niedawno zaprezentowała się na salonach w stylizacji wartej 240 tysięcy złotych! Sama torebka kosztowała jedynie 60 tysięcy! Efekt był wart każdej złotówki — artystka wyglądała zjawiskowo!

Dorota umiłowała sobie lawendowy i podczas zdecydowała się na stylizację właśnie w tym wiosennym i świeżym kolorze! Zadbała o każdy detal — nawet włosy miały odcień lawendy! Okazuje się, że diva nie oszczędzała na ubraniach i dodatkach — jak wyliczył dziennik Super Express, całość kosztowała ją 260 tysięcy złotych. Co dokładnie miała na sobie diva?

Doda w stylizacji za kilkaset tysięcy

Doda przyznała niedawno na swoim Instagramie, że jest zafascynowana kolorem lawendowym, a w jej szafie znajduje się coraz więcej ubrań i dodatków w tym odcieniu. Lawendowy total look zaprezentowała podczas kampanii promującej markę luksusowych zegarków. Artystka zdecydowała się na klasyczne cygaretki, oryginalny top z pawich piór i poręczną torebkę. Nawet włosy były w kolorze lawendy! Super Express postanowił podsumować stylizację gwiazdy. Ile tysięcy miała na sobie?

Ile warta jest lawendowa stylizacja Dody?

Najdroższe były dodatki, które dopełniły całej stylizacji. Prezent od Emila Stępniachromowany zegarek z białego szkła marki Audemars Piquet kosztował 160 tysięcy złotych. Lawendowy top ze strusich piór projektu Patrycji Kujawy jest wart 9 tysięcy złotych. Torebka Hermes Kelly wyniosła Dodę jedynie 60 tysięcy złotych. Fioletowa peruka, która wywołała powszechny zachwyt wynosiła 10 tysięcy złotych. Pozostałe elementy garderoby są zdecydowanie tańsze — szpilki kosztowały 600 złotych, garnitur natomiast 500 złotych.

Tyle pieniędzy na sobie w Polsce nie nosiła jeszcze żadna gwiazda! (…) Aż dziw, że nie miała ochrony — możemy przeczytać w artykule Super Expressu.

Jesteśmy przekonani, że Doda jeszcze nieraz zaskoczy nas oryginalną stylizacją. Z zapartym tchem oczekujemy na jej kolejne modowe zestawienia! Kto wie, może następnym razem ubierze się za jeszcze większe pieniądze? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
instagram.com @dodaqueen

Lawendowy total look zaprezentowała podczas kampanii promującej markę luksusowych zegarków.

doda
instagram.com @dodaqueen

Trzeba przyznać, że artystka wyróżniała się na tle pozostałych gości przyjęcia i skupiała na sobie uwagę wszystkich.

doda
instagram.com @dodaqueen

Jak podoba wam się Doda cała na fioletowo?

doda
instagram.com @dodaqueen

Doda zawsze zachwyca. Gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie — zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennych stylizacjach.

doda
instagram.com @dodaqueen

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tinder, Zaadoptuj Faceta, Badoo – Randkowanie w XXI wieku
  2. Żołnierz wysłał swojemu psu wyjątkowy prezent. Reakcja psa wzrusza do łez
  3. Maryla Rodowicz skrytykowana przez Urszulę Sipińską. Piosenkarka użyła mocnych słów
  4. Rafał Zawierucha ma 23 rodzeństwa! To niewiarygodna wiadomość
  5. Jolanta Kwaśniewska ostro o rządach PiS. Pierwsza Dama nie przebierała w słowach

źródło: se.pl