Doda po raz kolejny zaskoczyła swoich wielbicieli! Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej przeszła całkowitą metamorfozę i podczas jednego z oficjalnych wydarzeń zaprezentowała się w lawendowych włosach. Powód, dla którego zmieniła kolor włosów jest zakskakujący!

Dorota przyznała, że w jej szafie dominuje głównie kolor lawendowy i dosłownie oszalała na jego punkcie, Jej fascynacja tym wiosennym kolorem doprowadziła do tego, że artystka zdecydowała się również na włosy w tym kolorze! Lawendowy total look zaprezentowała podczas kampanii promującej markę luksusowych zegarków. 

Jak wygląda Doda w lawendowych włosach?

Doda w lawendowych włosach wygląda jak Czarodziejka z Księżyca! Gwiazda przyznała na swoich mediach społecznościowych, że jej fascynacja odcieniami lawendy przechodzi jej najśmielsze oczekiwania. Z tej okazji postawiła na stylizację właśnie w tym kolorze! Doda zdecydowała się na klasyczne cygaretki, puchowy top i niewielkich rozmiarów torebkę – a wszystkie elementy były lawendowe, podobnie jak jej włosy. Trzeba przyznać, że artystka wyróżniała się na tle pozostałych gości przyjęcia i skupiała na sobie uwagę wszystkich. 

Metamorfoza Dody zaskoczyła wiele osób

Doda uwielbia ekspetymentować ze swoim wizerunkiem co miała szansę wielokrotnie udowodnić. Na początku kariery dominowała u niej mocna opalenizna, krzykliwy makijaż, platynowe włosy i krótkie spódniczki. W ciągu ostatnich kilku lat artystka przeszła sporą metamorfozę i obecnie coraz częściej stawia na naturalność. Zrezygnowała z farbowanych włosów i stawia na naturalny look. Na co dzień unika makijażu, a w jej szafie zagościło wiele eleganckich stylizacji. Wygląda na to, że teraz nastała era lawendowej Dody. Jak piosenkarka podoba wam się w takiej stylizacji?

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

doda
instagram.com @dodaqueen

Jak podoba wam się Doda cała na lawendowo?