Doda wygląda naprawdę bardzo szczupło, a jej waga zadziwia! Fani zaczęli martwić się o jej zdrowie. Kobieta postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów, ważąc się publicznie przed obserwatorami na Instagramie. Wiedzieliście, że waga piosenkarki jest tak mała, a Doda jest dosłownie lekka jak piórko?

Artystka od lat wzbudza wielkie zainteresowanie, a jej zdjęcia są szeroko komentowane. Może pochwalić się nienaganną sylwetką. Doda zachwyca nie tylko anielskim głosem, lecz także perfekcyjną figurą. Niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona. Niedawno zdradziła swój sekret i publicznie stanęła na wadze. Jesteście ciekawi, ile waży gwiazda? Sprawdźcie! 

Ile waży Doda?

Artystka jest filigranowa: niewysoka i bardzo drobna! Niedawno gwiazda ujawniła na swoim Instagramie swoją wagę i podzieliła się tą informacją z fanami — waży 53,1 kg przy wzroście 169 cm. Piosenkarka miała dość ciągłych pytań i spekulacji na temat jej wagi, więc udostępniła zdjęcie, na którym pokazuje ile faktycznie waży. Nic dziwnego, że waga pokazała tak niski wynik, przecież piosenkarka jest bardzo drobna! 

Doda nie musi martwić się oponką na brzuchu czy zbędnymi kilogramami – jest naprawdę szczupła i lekka jak piórko! Spodziewalibyście się, że Doda to taka chudzinka? Wielokrotnie w wywiadach zdradzała, że sekret jej budowy tkwi w doskonałych genach. Ponadto piosenkarka prowadzi zdrowy tryb życia i jak sama często powtarza, sport był obecny w jej życiu dosłownie od zawsze! 

Waga gwiazdy to wielkie zaskoczenie

34-letnia gwiazda przeszła ostatnio trudne chwile w życiu, a głośna sprawa sądowa i śmierć ukochanej babci bez wątpienia wpłynęły na utratę kilku kilogramów. Wsparciem otoczył ją mąż, Emil Stępień, który był pomagał jej w tych trudnych chwilach. 

ZOBACZ WAGĘ DODY:

doda
instagram.com @dodaqueen

Doda publicznie stanęła na wadze, by uciąć wszelkie spekulacje na temat jej zdrowia.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest partner Kingi Rusin? To znany i niezwykle przystojny adwokat
Następny artykułIle zarabia Maffashion? Zarobki największej blogerki w Polsce powalają!