Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda wydłuża sobie nogi w Photoshopie? Fani nie mają wątpliwości „Same rosną?”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 20.08.2018 14:49

Doda wydłuża sobie nogi w Photoshopie? Fani nie mają wątpliwości „Same rosną?”

Doda
Fot. instagram.com @dodathequeen

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Doda znalazła się w ogniu krytyki. Pojawiły się oskarżenia o to, że wydłuża ona swoje nogi na Instagramowych zdjęciach. Nawet jej fani nie szczędzą jej słów krytyki.

Ostatnie zdjęcie, które artystka wrzuciła na swój profil w popularnym portalu społecznościowym, wywołało duże kontrowersje. Wielbiciele piosenkarki napisali wprost, że Doda posługuje się Photoshopem. Co na to sama zainteresowana?

Doda używa Photoshopa?

Pod zdjęciem artystki, które umieściliśmy na samym końcu naszej galerii pojawiły się oskarżenia o retusz. Oto niektóre z komentarzy:

– Co nowa fotka,to Pani nogi coraz dłuższe…same rosną czy coś…

– Jakaś wysoka się zrobiłaś ostatnio, Photoshop?

Doda znana jest z uwielbienia do prowokacji. W jednym z wywiadów przyznała, że przynosi jej to wiele satysfakcji. Dziennikarka Katarzyna Kaczorowska, zapytała ją, czy lubi to robić, na co Dorota Rabczewska odparła:

Tak, ale wbrew pozorom nie jest to zbyt wysoka cena w porównaniu z tym, jaką daje mi to satysfakcję, wolność i niezależność. Oraz poczucie, że mam ten luksus, iż mogę mówić to, co myślę i to, co chcę – w przeciwieństwie do sporej części społeczeństwa, która jest, niestety, zahukana, wystraszona i gra w tę grę. Jedynie anonimowo, w internecie, ludzie mogą się odblokować, co skutkuje „puszczeniem ze smyczy swych frustracji”. Jednak powtarzam – nigdy nie zaczynam pierwsza! Każdy, ale to absolutnie każdy konflikt jest wynikiem czyjejś zaczepki, a że ja nie dam sobie w kaszę dmuchać… – wyznała portalowi dziennikwroclawski.pl

Myślicie, że długie nogi Rabczewskiej, które prezentuje na zdjęciach to kolejna prowokacja ze strony artystki, czy może jej fani podnoszą alarm, a Doda po prostu zwyczajnie schudła i dobrze kadruje zdjęcia? Koniecznie napiszcie co o tym myślicie.

Myślicie, że artystka byłaby skłonna retuszować swoje zdjęcia? Często podkreślała w wywiadach, że jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Facekini to nowy trend, który wygląda przerażająco
  2. Dlaczego faceci zawyżają liczbę kobiet, z którymi się przespali? My wiemy
  3. 5 sygnałów, że on jest beznadziejny w łóżku

źrodło: plotek.pl, gazetawroclawska.pl