Doda zadebiutowała niedawno jako aktorka, a teraz sama postanowiła wyprodukować film! Wraz z mężem podpisała kontrakt. Jesteście ciekawi o czym będzie opowiadał? Może Dorota wyda dokument przedstawiający historię miłości z jej mężem?

Niedawno media obiegła informacja o niespodziewanym ślubie Doroty Rabczewskiej, która stanęła przed ołtarzem z Emilem Stępniem. Para zdążyła wrócić z Hiszpanii i już stworzyli wspólne przedsięwzięcie, którym ma być produkcja filmu. Dokumenty zostały podpisane, a Doda uwieczniła ten moment na zdjęciu.

Doda z mężem wyprodukuje film

Chyba każdy z nas myślał, że Dorota pomimo swojej charyzmy nie zazna szczęścia w miłości. W wywiadach, których udzielała wyraźnie mówiła, ile przykrości sprawiały jej zawody miłosne oraz jakie problemy stwarzali jej partnerzy. Tym bardziej, że niektóre sprawy ciągną się do tej pory za artystką.

Wielkim zaskoczeniem dla całego show-biznesowego światka był ślub Dody z Emilem Stępniem. Piosenkarka utrzymywała w tajemnicy ich związek, a o zaręczynach nie wiedział nikt, prócz zakochanych i najbliższej rodziny. Para niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a ceremonia odbyła się w gorącej Hiszpanii. Pisaliśmy o tym tutaj.

Małżeństwo świeżo po ślubie postanowiło przejść do interesów, aby wspólnie zasilić rodzinne konto. Na instagramowym profilu Rabczewskiej znalazło się zdjęcie, które przedstawia piosenkarkę podczas podpisywania dokumentów. W tym przedsięwzięciu towarzyszył jej mąż, który stoi za szczęśliwą Dodą. Dorota zdradziła, że podpisywane dokumenty to… kolejny kontrakt na film!

Razem z mężem podpisaliśmy kolejny kontarkt na film – napisała gwiazda.

Trzeba przyznać, że Rabczewska ma głowę do interesów. Pozostało tylko czekać na więcej szczegółów, dotyczących ich wspólnej produkcji. Czy Doda nagra film o historii swojej miłości, a może film będzie przedstawiał fakty dotyczące nieszczęśliwego związku ze swoim byłym partnerem? Jak myślicie, która wersja jest najbardziej prawdopodobna?

W każdym bądź razie wspieramy mocno Dodę i życzymy jej sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale i w dopiero co zawartym małżeństwie!

ZOBACZ TEŻ

  1. Dramatyczne wyznanie Beaty Tadli. „Prawie umarłam…”
  2. Wyglądają jak kosmici. Twierdzą, że mają ważne przesłanie
  3. Ronaldo pójdzie siedzieć?! Grozi mu 7 lat więzienia

Źródło: pudelekx.pl

 

Poprzedni artykułDramatyczne wyznanie Beaty Tadli. „Prawie umarłam…”
Następny artykułRodzina ujawnia: Avicii POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO!