Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda pod ostrzałem! Wyśmiała uczestniczkę „Milionerów”. „Słabe, nie masz klasy za grosz”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.04.2018 19:11

Doda pod ostrzałem! Wyśmiała uczestniczkę „Milionerów”. „Słabe, nie masz klasy za grosz”

Doda
fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

Doda słynie w polskim show-biznesie ze swojego ciętego języka. Artystka nie przebiera w słowach i często potrafi bardzo dobitnie skomentować fakty dotyczące innych gwiazd. Tym razem oberwało się… uczestniczce Milionerów!

Dorota wczorajszy wieczór spędziła przed telewizorem, oglądając zmagania uczestników w popularnym programie Milionerzy, którego prowadzącym jest Hubert Urbański. Jej uwadze nie umknął dość specyficzny makijaż uczestniczki, co postanowiła skomentować na swoim InstaStory.

Doda w prześmiewczy sposób, skomentowała makijaż uczestniczki

Kim jest kobieta, która tak bardzo zwróciła uwagę piosenkarki? Uczestniczką, która podjęła się walki o milion, była pani Katarzyna, która jest studentką warszawskiej SGH. W rozmowie z Hubertem Urbańskim wyznała, że jej pasją jest moda, a w przyszłości chciałaby zostać projektantką. Prowadzący program zwrócił szczególną uwagę na makijaż pani Kasi, kiedy padło jedno z pytań.

– Ja się na tym nie znam, ale czy Twój makijaż jest trochę egipski? Bardzo precyzyjny makijaż – powiedział Urbański, kiedy w grze pojawiło się pytanie o egipskie ciemności.

Doda, która często wyróżniała się kontrowersyjnym wyglądem i nietypowymi strojami, postanowiła zabrać głos w sprawie i także dorzucić swoje trzy grosze na temat makijażu uczestniczki. Na swoim InstaStory zamieściła relację, w której rozbawiona wyraziła swoją opinię.

– Kiedy eyeliner cię poniesie – skwitowała gwiazda.

Forma komentarza dotyczącego makijażu uczestniczki, bardzo nie spodobała się jej fanom, którzy nie kryli zażenowania.

Fani Dody zarzucają jej brak klasy

Trzeba przyznać, że telewizyjny make-up pani Kasi, był dość nietypowy. Warto się jednak zastanowić, czy jest to powód, aby popularna osoba dopuszczała się takich komentarzy, dotyczących wyglądu innych?

Z pewnością nie był to najlepszy pomysł wyrażenia opinii, tym bardziej że może on spowodować lawinę narastającego hejtu, który będzie dotyczył pani Kasi. W końcu skoro osoba publiczna może zachowywać się w ten sposób, to czemu ma tego nie zrobić osoba nieznana. Fani również nie kryli oburzenia, które dotyczyło nagannego zachowania Rabczewskiej.

– Nie masz klasy za grosz! Mega słabe jest naśmiewanie się z dziewczyny z „Milionerów” na Instastory. Może ma taki styl i tyle. Kto jak kto, ale Ty powinnaś to wiedzieć – napisał jeden z internautów.

Osoba publiczna naśmiewa się z innych? Tobie jest miło, jak czytasz przykre komentarze na swój temat samozwańcza królowo? – dodała kolejna osoba, poruszona zachowanie.

Również uważacie, że Doda nie powinna w ten sposób komentować uczestniczki programu? A może ludzie powinni mieć więcej dystansu i nie reagować tak negatywnie na opinię gwiazdy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już wiadomo, który alkohol jest najgorszy dla skóry. Zwłaszcza trądzikowej
  2. Ogromna metamorfoza Ewy Farnej. „Wyglądasz jak Pocahontas”
  3. Bończyk ujawnia co naprawdę łączyło ją z Wodeckim. Jego rodzina będzie wściekła

Źródło: plotek.pl