Doda pokazała się ze swoją połówką „nierobaczywego jabłka”. Piosenkarka aż promieniała przy swoim niedawno poślubionym mężu. Wygląda na to, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Zresztą… zobaczcie sami!

Doda niedawno wrzuciła zdjęcia z czerwonego dywanu, na którym pokazała się ze swoim nowym mężem, Emilem. Piosenkarka wyglądała na szczęśliwą. Oceńcie sami!

Doda i jej mężczyźni. Kim byli?

Stwierdzenie, że nie wszystkie związki piosenkarki były udane, nie będzie kłamstwem. Można również dodać, że każde jej rozstanie było głośne i szeroko komentowane, nie tylko w mediach.

Chyba każdy dobrze pamięta jej związek z Radkiem Majdanem. Według portalu gwiazdy.wp.pl, przyczyną ich rozstania były liczne zdrady bramkarza. W styczniu tego roku minęło już dziesięć lat od ich rozwodu!

Kolejną nietrafioną relacją była ta z Nergalem. Pamiętamy zresztą jak artystka zaangażowała się w walkę z chorobą muzyka. Jak podaje gwiazdy.wp.pl, artysta zerwał z piosenkarką przez telefon w Dzień Kobiet. Ponadto, Adam Darski opisał swoją trudną relację z Dodą w książce. To nie był najlepszy czas dla artystki. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kolejnym nieudanym związkiem był ten z Emilem Haidarem. Doda postanowiła się z nim rozstać, ze względu na jego nieuporządkowane życie. Media podawały, że mężczyzna miał problemy finansowe i był uzależniony od alkoholu, informuje portal gwiazdy.wp.pl. 

Kim jest mąż Dody?

Emil Stępień, obecny mąż Dody, jest producentem filmowym. Ma na swoim koncie takie filmy jak Służby specjalne czy Pitbull. Ostatni pies, w którym zagrała piosenkarka. 

Para pobrała się w kwietniu tego roku w Hiszpanii. Doda i Emil wzięli ślub w tym samym miejscu, w którym mężczyzna oświadczył się piosenkarce. Wszystko było owiane tajemnicą, a informację o ślubie Doda przekazała światu przez Instagram. 

Doda i Emil wyglądają na radosnych. Cieszymy się ze szczęścia artystki i trzymamy kciuki za niedawno upieczone małżeństwo. 

Doda
instagram.com/dodaqueen
Doda
instagram.com/dodaqueen
Doda
instagram.com/dodaqueen
Doda
instagram.com/dodaqueen

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Maffashion RETUSZUJE swoje zdjęcia z dzieciństwa??
  2. Gadżety erotyczne. Najnowsze trendy
  3. Polacy piją coraz więcej. Najnowsze badania GUS

źródło: gwiazdy.wp.pl, pudelekx.pl, plotek.pl.