Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda zaskoczyła swoim wyglądem na scenie Polsatu. „Nie regulujcie odbiorników i nie przecierajcie oczu”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.08.2022 16:22

Doda zaskoczyła swoim wyglądem na scenie Polsatu. „Nie regulujcie odbiorników i nie przecierajcie oczu”

Kim jest mama Dody?
TRICOLORS/East News

Za nami mnóstwo emocji i wrażeń, jakie dostarczyły nam gwiazdy podczas minionego Earth Fesivalu w Uniejowie. Jedną z artystek, która zaskoczyła podczas muzycznego wydarzenia była Doda — zaprezentowała się w niesamowitej kreacji. Fani nie mogli oderwać wzroku.

Podczas niedawnego Earth Festivalu każdy widz mógł znaleźć coś dla siebie. Na koncercie pojawiły się największe polskie gwiazdy. Niektóre z nich naprawdę oczarowały zgromadzoną w Uniejowie publiczność swoim nietuzinkowym występem albo idealnie dobraną kreacją. Jedną z takich osób był Krzysztof Zalewski, który zaprosił na scenę kilku gości, a jego show nawiązywało do czterech pór roku.

Mimo wielu fenomenalnych występów, jak chociażby ten Michała Szpaka czy Pawła Domagały, nie zabrakło też kilku rozczarowań. Telewidzom nie spodobał się występ Julii Wieniawy, która zaprezentowała się czerwonej oversizowej marynarce z połyskiem oraz wysokich czarnych kozakach. Internauci zarzucili 23-latce nieczysty wokal. Kolejną gwiazdą, która zaskoczyła swoją kreacją, była Doda. Artystka miała ważny przekaz.

Doda oczarowała kreacją na Earth Festivalu

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pojawiła się na scenie w Uniejowie w zaskakującej stylizacji. Piosenkarka wyszła w długiej pomarańczowej sukni pokrytej brokatem. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę niesamowicie, ale nie to zwróciło uwagę internautów.

Wokalistka w tej samej kreacji pojawiła się już raz na scenie. Na powtórzoną sukienkę zwróciła uwagę również sama Doda, która przy okazji wystosowała ważny apel do publiczności.

-Kochani, nie regulujcie odbiorników i nie przecierajcie oczu. Tak, jestem w tej samej sukience, co poprzednio. Aby powstał jeden t-shirt, potrzeba 3 tysięcy litrów wody, a na parę jeansów 10 tysięcy litrów wody. Naprawdę to nie jest żaden wstyd ubierać się w to samo. Im mniej dla naszego ego, tym więcej dla eko — powiedziała ze sceny gwiazda.

Doda zaapelowała do publiczności podczas swojego występu

To jednak nie koniec wrażeń, jakie dla swoich fanów przygotowała piosenkarka. Chwilę po ważnym apelu, jaki ze sceny wygłosiła artystka i który zebrał mnóstwo owacji od zebranych w Uniejowie fanów, gwiazda postanowiła pokazać wielbicielom, w jaki sposób można wykorzystać stare ubrania.

-Naprawdę, stare ciuchy można tuningować, można wymieniać się z koleżankami, można jeden ciuch wykorzystywać wiele razy, również na scenie. W końcu najważniejsze jest co? Melodia! Melodia ta — powiedziała Doda, zapowiadając tym samym swoją najnowszą piosenkę.

Mówiąc to, artystka podeszła do członkini swojego zespołu, która jednym sprawnym ruchem odpięła dół jej sukienki. Oczom zgromadzonej publiczności ukazały się zgrabne nogi wokalistki i całkowicie odnowiona stylizacja. Trzeba przyznać, że Doda potrafi szokować i wie, jak wykorzystać to w słusznej sprawie.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski opowiedział o swojej relacji z Dodą. Gwiazda nie wytrzymała, wszystko szło na żywo
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

 

Tagi: doda