Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda pokazała zdjęcie z nastoletnich lat. Bardzo się zmieniła
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 01.08.2018 19:19

Doda pokazała zdjęcie z nastoletnich lat. Bardzo się zmieniła

Doda
instagram.com

Na swoim Instagramowym profilu Doda pochwaliła się zdjęciem z lat młodości. Pochodzi ono z 2002 roku, kiedy piosenkarka nie miała jeszcze implantów piersi. Zobaczcie, jak się zmieniła. Zdjęcie pod tekstem.

Doda – zdjęcie z młodości

Pod zdjęciem znaleźć możemy następujący podpis:

– Nie wierzę co znalazłam !!!! To fota z mojego pierwszego w historii profesjonalnego koncertu (z zespołem Virgin) w nieistniejącym już klubie Piekarnia z roku 2002 roku ?????w Warszawie! Byłam tu świeżo po maturze ? – napisała podekscytowana Doda na swoim profilu.

Klub Piekarnia to legendarny, warszawski klub muzyczny, który swoją działalność zakończył w 2013 roku. Miejsce słynęło z klubowych koncertów oraz niesamowitej atmosfery. Przez wielu Warszawiaków określane jest mianem kultowego.

Doda ubrania jest na zdjęciu w buty z cholewkami, krótki top oraz spódniczkę mini. Właśnie taki był jej styl w nastoletnich latach. Zauważyć można, że zdjęcie pochodzi z czasów, gdy Dorota nie miała jeszcze powiększonego biustu.

Piosenkarka rozpoczęła swoją karierę z zespołem Virgin, z którym nagrała cztery albumy. Ich ostatni wspólny krążek ukazał się w 2016 roku. Album zatytułowany jest Choni. Na płycie znaleźć możemy utwór Niebezpieczna kobieta, który promował film Pitbull. Niebezpieczne kobiety w reżyserii Patryka Vegi.

Pod najnowszym zdjęciem piosenkarki nie brakuje pozytywnych komentarzy. Fani zauważają, że Dorota Rabczewska zawsze miała rockowy pazur. Nie sposób jej tego odmówić.

– Kabaretki, mini, wysokie kozaki…. taką Ciebie pamiętam jak Cię zobaczylam for the first time, zauroczyłam się i tak zostałam do dziś ❤ – czytamy.

– Wspomnienia są cudowne! Dziś ma Pani więcej możliwości, jeśli chodzi o przygotowanie występu – scenografia i fantastyczne efekty specjalne. Bogu dzięki, że Moc jest nadal z Panią, cudowny głos, super muzycy i stale przybywający fani<3 – brzmi kolejny komentarz pod zdjęciem Dody.

Zerknijcie na foty.

Doda
Doda
Doda

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hejtarzy posunęli się za daleko! Przerabiają zdjęcia Kory
  2. Wiemy, skąd Marta Kaczyńska miała suknię ślubną! Jej cena zaskakuje
  3. Grażyna Torbicka zaatakowana przez internautów. „W tym wieku to nie przystoi!”

źródło: kozaczek.pl