Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie wypoczywała nad wodą. Była też na Mazurach. Teraz jednak, jak sama twierdzi, znów wpadła w wir pracy. Przy okazji opublikowała zdjęcie, które nie wszystkim obserwującym przypadło do gustu.

Choć oczywiście spora część fanów zachwyciła się widokiem aktorki i jej wyeksponowanymi, zgrabnymi nogami, pojawiły się komentarze, które taki stan rzeczy krytykowały.

Małgorzata Kożuchowska skrytykowana

Na wspomnianej fotce Małgorzata Kożuchowska ma na sobie dużą, błękitną koszulę i krótki dół w kolorze cielistym, który równie dobrze może być szortami lub spódniczką. Tego nie widać, ponieważ artystka na zdjęciach siedzi.

Jak widać, przez jej pozycję i kolor garderoby można było odnieść wrażenie, że aktorka nie ma na sobie nic, choć trudno uwierzyć, że Kożuchowska wyszłaby tak na miasto. Mimo to znalazła się osoba, która tak stwierdziła i postanowiła to aktorce zarzucić.

– Dół się od garderoby zgubił? – zapytała ironicznie internautka.

Aktorka nie chciała być dłużna użytkowniczce i postanowiła ją z klasą i humorem zripostować. Stwierdziła bowiem, że jej ciuchy absolutnie się nie zgubiły, za to warto czasem przetrzeć okulary.

Małgorzata Kożuchowska i jej nowy film

Post nie miał jednak na celu tylko zaprezentowania nóg aktorki. Przede wszystkim chodziło w nim o poinformowanie o postępach prac nad nowym filmem Małgorzaty Kożuchowskiej. Jak wyjawiła produkcja o wymownym tytule „Zołza” jest już w fazie promocji.

Wspomniany film jest adaptacją książki wybitnej scenarzystki, Ilony Łepkowskiej, która postanowiła opowiedzieć swoją historię z przymrużeniem oka. Kożuchowska wciela się w nim w główną bohaterkę, która dla wielu innych postaci jest właśnie tytułową zołzą.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl