Dom w Gdańsku skrywał przed swoimi mieszkańcami straszną prawdę. Kiedy w końcu ujrzała ona światło dzienne, ludzie nie zamierzali kryć złości i oburzenia. Wybuchł kolejny skandal dotyczący jednej ze spółdzielni, o której głośno jest już od pewnego czasu. To, co było ukryte w mieszkaniach, przechodzi wszelkie pojęcie. 
 
Pojawiła się kolejna szokująca informacja na temat jednej z gdańskich spółdzielni mieszkaniowych. Okazuje się, że ostatnie skandale były jedynie wierzchołkiem góry lodowej. To, co znaleziono w domach mieszkańców, wywołuje spore kontrowersje. 
 
 
Dom z podsłuchem 
 
Gdańska spółdzielnia Ujecisko nie cieszy się najlepszą sławą. Kiedy w weekend do budynku spółdzielni nie chciano wpuścić nowego zarządu, nie obyło się bez interwencji policji. Okazało się, że w domach mieszkańców dokonano ciekawego odkrycia. 
 
 
Policjanci z komisariatu na Oruni odebrali zgłoszenie o znalezieniu urządzeń podsłuchowych w pomieszczeniach spółdzielni mieszkaniowej.
 
Urządzenia ukryto m.in. w kratkach wentylacyjnych. Na razie nie możemy zdradzać więcej informacji, bo sprawę bada policja – mówił Faktowi Cezary Pawłowicz, członek nowo wybranego zarządu Ujeściska. 
 
Mieszkańcy są oburzeni. To, co skrywały ich mieszkania, jest wręcz nieprawdopodobne, własny dom okazał się niebezpiecznym miejscem. Czy zarówno oni jak i pracownicy spółdzielni faktycznie byli podsłuchiwani?
Afera w spółdzielni Ujecisko
 
Policjanci prowadzą postępowanie w kierunku nieuprawnionego uzyskania informacji poprzez używanie urządzeń podsłuchowych. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara 2 lat więzienia. To jednak niejedyna afera w spółdzielni. 
 
W sprawie nieprawidłowości w spółdzielni Ujecisko, od kilku miesięcy trwa postępowanie prokuratury. Mieszkańcy musieli mierzyć się z ukrywaniem finansów, ignorowaniem ich potrzeb, a niektórzy, którzy kupili tam mieszkania nawet lata temu, do tej pory ich nie otrzymali. Teraz ludzie dowiedzieli się, że w domu mieli założony podsłuch. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
dom
@MajewskiPrzemek, Twitter

Randy Miasta Gdańsk opublikował na swoim Twitterze zdjęcia ze zdarzenia.

dom
@MajewskiPrzemek, Twitter

Mieszkańcy dowiedzieli się, że domy miały założone podsłuchy.

dom
@MajewskiPrzemek, Twitter

Mieszkańcy domagają się sprawiedliwości. Spółdzielnia ma już nowo wybrany zarząd. 

ZOBACZ TEŻ:

źródło: fakt.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.