Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Dom najsłynniejszego polskiego detektywa robi wrażenie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.09.2019 15:32

Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Dom najsłynniejszego polskiego detektywa robi wrażenie

Krzysztof Rutkowski
Fryta 73, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Dom, którym może Krzysztof Rutkowski to wielka, luksusowa willa. Posiadłość najbardziej znanego w Polsce detektywa ma aż 500 metrów kwadratowych i z pewnością zrobi na was wrażenie! Sam Rutkowski projektował swoje wyjątkowe wnętrza. Jak mu wyszło?

Domy gwiazd zawsze budzą niemałe emocje wśród internautów. Przyzwyczailiśmy się do oglądania luksusowych willi gwiazd z Hollywood, jednak w Polsce również takich nie brakuje. Krzysztof Rutkowski lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, toteż nic dziwnego w tym, że równie chętnie pokazał swój dom. Musimy przyznać, że robi ogromne wrażenie i nie powstydziłaby się go żadna światowa gwiazda!

Gdzie mieszka Krzysztof Rutkowski?

Krzysztof Rutkowski mieszka pod Łodzią. To właśnie na obrzeżach zdecydował się wybudować i zaprojektować swój wymarzony dom, w którym będzie mógł wieść spokojne życie u boku swojej żony – Mai Plich. Detektyw sam zaprojektował większość mebli w swoim domu. Krzysztof Rutkowski kocha luksus, więc nic dziwnego w tym, że osobiście zadbał o każdy szczegół w swojej posiadłości.

– Lubię lekkość, nie lubię dużej liczby przedmiotów. Lubię, jak jest przestrzennie. (…) Lubię projektować i ten dom zrobiony jest pod mój pomysł. Zaprojektowałem fotele do salonu, kuchnię – wyznał w Super Expressie.

Krzysztof Rutkowski: dom

Mało kto wie, że Krzysztof Rutkowski posiada aż 5 domów, jednak w mediach pokazuje tylko ten jeden, pod Łodzią. W willi projektu detektywa znajduje się wszystko, co niezbędne, a minimalizm widać na każdym kroku stawianym w jego domu. W salonie znajduje się tylko wygodna kanapa, telewizor, stół i złote krzesła.

Z salonu wchodzi się prosto do jadalni, w której stoją krzesła i stół, udekorowany zależnie od święta, czy okazji. Całe wnętrze jest skąpane w ciepłych barwach, szczególnie brązach. Dom Krzysztofa Rutkowskiego wygląda jak z bajki, a sam detektyw w rozmowie z Super Expressem przyznał, że nie wyobraża sobie, żeby miał mieszkać gdziekolwiek indziej.

– Domu szukałem przez pół roku. Widziałem ich wiele. Większość z nich była w fatalnym otoczeniu. Ten jest wyjątkowy. Nie chciałbym mieszkać w innym miejscu. Lubię budować i projektować. Sprawia mi to ogromną satysfakcję – wyznał Rutkowski.

Przekonajcie się sami, jak mieszka Krzysztof Rutkowski.

Zobacz zdjęcia z domu detektywa:

Krzysztof Rutkowski

Salon w domu Krzysztofa Rutkowskiego.

Krzysztof Rutkowski

Kuchnia połączona z jadalnią.

Krzysztof Rutkowski

Dom detektywa jest bardzo przestronny i minimalistyczny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Koniec świata nadejdzie już 14 września? Naukowcy twierdzą, że zagrożenie jeszcze nigdy nie było tak realne
  3. Złote buty damskie to modowy HIT! Rodzaje, z czym je łączyć i komu pasują?
  4. Rodzice zostawili nastoletnie dzieci same na tydzień. Gdy po powrocie weszli do domu, odebrało im mowę
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!